ЯК ЗМІНЮВАЛИСЯ LED ЕКРАНИ?

Перші світлодіодні екрани з’явилися півстоліттю назад. З моменту складання першого пристрою і до справжнього моменту led дисплеї зазнали істотні зміни.

Єкрани минулих років

Коли лед екрани тільки з’явилися, про те, які вони випромінюють електромагнітні завади, ніхто не замислювався. Але у результаті масова концентрація електронного устаткування привела до значних проблем. Створювані світлодіодними екранами перешкоди стали заважати функціонуванню засобів зв’язку, а також роботі міського транспорту. Перешкоди викликали складнощі з експлуатацією поліцейських рацій, ТБ антен. Вони не давали нормально працювати устаткуванню, яке було потрібне жителям великих міст минулого часу.

Для усунення проблем стали робити екранування електромагнітних завад. На самому початку це привело до поліпшення стану зв’язку. Але у результаті виникли труднощі іншого роду – дорожчання проектів і підвищення ваги стаціонарних конструкцій led дисплеїв. В той же час світлодіодні екрани почали використати масово, їх можна було побачити на концертах, виставках, нарадах.

Ще однією проблемою лед панелей минулих років було їх близьке до глядачів розташування, що не могло не позначатися негативно на здоров’ї людей.

Як вирішувалися проблеми

Наступним рішенням стало застосування сучасних технологій при виготовленні друкованих плат. Для їх випуску почали шукати компоненти високої якості, простежували випромінювані устаткуванням електромагнітні хвилі, зрушення випромінювання у безпечну сторону. На цю ситуацію першої відреагували країни Європи, затвердивши межі електромагнітних завад. Наступними були країни Північної Америки. З боку почало здаватися, що ситуація зазнала кардинальні зміни. Першими відреагували на неї такі виробники, як Barco і Dactronics, потім їх приклад наслідували і підприємства інших країн.

Але через якийсь час з’ясувалося, що ситуація не так хороша, як здавалося. Особливо це торкалося світлодіодних екранів, випущених в Тайвані і Китаї. Якість їх продукції була істотно вища, а вартість – нижче. Ці led дисплеї стали експортувати на американський і європейський ринок. Це завдало удару по дрібних місцевих виробництвах, які намагалися витіснити імпортну продукцію. Наприклад, компанія Watchfire Sings (США, штат Ілінойс) відправила владі прохання про заборону експлуатації імпортних лед дисплеїв. Їх високий рівень електромагнітних завад позначався на роботі електронного устаткування негативно. Це було пов’язано з тим, що азіатські світлодіодні екрани коштували дешево, через що американці їх купували в три рази частіше, ніж дисплеї місцевого виробництва. Це привело до збитків місцевих виробників і ризику для здоров’я людей.

Екрани теперішнього часу

Сучасні лед панелі зовсім інші. Які зміни вони зазнали:

  • усунена проблема електромагнітного випромінювання;
  • устаткування стало набагато менше важити;
  • облаштування сталі прості і зручні в транспортуванні.

Сьогодні світлодіодні екрани сталі звичні. Їх можна побачити в магазинах, салонах краси, офісах, банках, освітніх установах. Головне – підібрати устаткування, яке підійде для реклами або трансляції інформації вашої організації. Якщо у вас виникли складнощі з підбором led дисплея, звернетеся в нашу компанію Укрсвітлодіод.