3D LED ЗОБРАЖЕННЯ

Реклама з плином часу стає все більш гострою, захоплюючою, власники бізнесу прагнуть будь-якими силами звернути увагу споживачів на свою марку, продукцію або заклад. І одним з оригінальних рішень стало використання світлодіодних екранів з об’ємним зображенням. Такі дисплеї нагадують пристрої, які до цього все спостерігали тільки в фільмах фантастичного жанру.

ЕКРАНИ НЬЮ-ЙОРКА І ЛАС-ВЕГАСА

Один з таких екранів створила компанія «Кока-Кола» разом зі своїми технічними партнерами. Дисплей був встановлений в Нью-Йорку на Таймс-Сквер. В процесі компанією було запатентовано відразу три нові рішення, лед екран же був вписаний в Книгу рекордів як перший і найбільший роботизований світлодіодний екран в світі. Поверхня дисплея рухлива, вона може вибудовувати об’ємні фігури, при цьому відбувається створення тривимірного ефекту. Новий екран був прийнятий захоплено, а також відкрив нову епоху в світі LED-технологій. Ще одне подібне чудо світлодіодних технологій встановив готель SLS з Лас-Вегаса. 3д-зображення золотого особи нікому невідомої істоти дивиться на відвідувачів з казино. Картинка собою являє оптичну ілюзію, через яку дисплей виглядає об’ємним. Зроблено він компанією Daktronics, для його виготовлення було використано понад 2 млн світлових діодів. Між двома екранами є значна відмінність. Якщо в обладнанні від «Кока-Кола» використовувалися рухливі led-модулі, то дисплей для SLS цілісний і тільки створює видимість руху.

ПРОГНОЗИ НА МАЙБУТНЄ

Поки про повсюдне застосування таких екранів говорити рано. Вони складні у виробництві, дорого коштують. Але, тим не менше, тривимірні лід дисплеї це вже реальність, яка дозволила змінити зовнішній вигляд реклами. Якщо ви хочете замовити світлодіодний екран, зв’яжіться з нами. Наші фахівці вам допоможуть:
  • підібрати розмір екрану;
  • вибрати пристрій з відповідними технічними характеристиками;
  • встановити обладнання на об’єкті.
Для покупки led-дисплея зателефонуйте в наш офіс або надішліть заявку на електронну пошту.