Светодиодный экран полноцветный
Повнокольорові світлодіодні екрани

Якісне відео, яскраві динамічні ролики, професійна анімація і багато іншого.

Бегущая строка
Рухомий рядок

Підходить абсолютно для всіх видів бізнесу
видно на відстані до 300 м в будь-який час доби
володіє ідеальним співвідношенням вартості та окупності

Светодиодный экран рекламный
Вуличний екран

Величезний обсяг охоплюваної аудиторії
ресурс роботи 100 000 годин
відстань перегляду до 500 м

previous arrow
next arrow
Shadow
Slider

Світлодіодні екрани LED від РСТ

Компанія ТОВ “РСТ” займається виготовленням світлодіодних LED екранів і виробництвом рекламної світлодіодної продукції: вуличних та внутрішніх єкранів, рухомих рядків, світлодіодних табло обміну валют та ін. Сфера її застосування надзвичайно широка і аудиторія наших клієнтів постійно росте.

Рекламний екран купити у компанії РСТ

Перерахуємо основні сфери застосування :

  • великий на стадіон
  • для торгового комплексу
  • вивіска в магазин, торгову точку, кіоск
  • для хореки (ресторан, бар, готель)
  • у банк, пункт обміну валют
  • для оператора реклами
  • у туристичне агентство
  • у аптеку, медустанову
  • на житловий комплекс
  • для СТО, шиномонтажа

  • у ТРЦ, бізнес-центр, офіс
  • на заправку
  • для нотаріальної контори
  • нічного клубу
  • концертного майданчика
  • салону (авто, краси, SPA)
  • учбової установи
  • виробничого цеху
  • телестудії
  • вокзалу, терміналу і багатьох інших сфер діяльності.

І це не повний перелік, де використовують наші світлодіодні LED екрани і табло.

Світлодіодний екран – ціна вас приємно здивує

Ціна світлодіодного екрану або табло залежить від від розміру, кроку пікселя, класу захисту, способу управління і іншого.

   1. Чим більше розміру, тим, звичайно ж, вище у світлодіодного екрану вартість.
   2. Крок пікселя ця відстань в міліметрах між центрами сусідніх світлодіодів.Визначає з якої відстані в метрах картинки розпадатимуться на окремі світлодіоди, так званий “ефект зернистості”. Чим менше крок пікселя, тим з меншої відстані з’являється зернистість, і тим дорожче світлодіодний лед екран. Цей параметр світлодіодного екрану визначається залежно від конкретних умов експлуатації і підбирається індивідуально для кожного випадку. Зараз в основному використовують лед екрани з пікселем р10, р8, р6, р5, р4, р3 і р2 мм Цього досить щоб задовольнити базові потреби ринку.
   3. Виробники використовують наступні типи діода : SMD або DIP. Ціна за квадратний метр у них різна.
   4. Клас захисту визначає який саме діодний led екран: зовнішній або внутрішній, у них різні технічні характеристики і стійкість модуля до зміни середовища. Вартість зовнішніх екранів вище внутрішніх для приміщень.
   5. Управління світлодіодним екраном може бути через LAN, USB, а також безпровідне JSM або WI – FI. Підбирається залежно від конкретних умов використання, істотний вплив на ціну в деяких випадках може не робити.
   6. Виробники використовують два типи складання : модулі або кабінет. Кабінетна система розбірна і тому дорожче.

LED екрани – чому це вигідно?

“Робити гроші без реклами може тільки монетний двір” – ця фраза Томаса Маколея не втратить актуальність ніколи. Чим яскравіше і сміливіше ви заявите про себе, тим більше клієнтів отримаєте. Такого результату серед сучасних засобів краще всього домагається світлодіодна реклама. Відбувається це тому, що у неї є особливості і безперечні переваги.

12 причин світлодіодний екран купити

Перерахуємо:

   1. Величезний об’єм охопленої аудиторії. Вас побачать всі потенційні клієнти в радіусі видимості світлодіодного LED екрану. Ця ключова перевага перед іншими видами сучасної реклами.
   2. Динамічна реклама привертає увагу набагато сильніше, ніж статична. За статистикою таку рекламу дивляться близько 90% людей, з них близько 60% додивляються до кінця, навіть якщо почали з середини.
   3. Відстань перегляду залежно від розмірів від 50 до 500 метрів, що значно збільшує рівень охоплення аудиторії.
   4. Можливість міняти рекламний контент за 5 хвилин стільки разів, скільки хочете. Відео, графіка, анімація, будь-який текст з комп’ютера – таку універсальність інформації, що відображається, можуть мати тільки повнокольорові світлодіодні лед екрани.
   5. Працює у будь-який час доби, 24 години 7 днів в тиждень. Багато рекламних носіїв не виконують свою функцію в темний час, а у світлодіодних лед екранів кількість переглядів не міняється.
   6. Висока економічність, оскільки споживання електроенергії низьке, в середньому на 40% менше в порівнянні із звичайними видами світлової реклами при більшій яскравості зображення (живлення від 220 В).
   7. Ефективно працює у будь-яких метеоумовах нашого кліматичного поясу: від – 45 до +50 градусів.
   8. Ресурс безперебійного використання кольорових діодних LED екранів 100000 годин, це близько 11 років. Погодьтеся, що не кожен рекламний носій має такий термін служби.
   9. Повноколірний світлодіодний LED екран дає можливість онлайн трансляції будь-яких подій: спортивних заходів, власних презентацій, концертів і так далі.
   10. Такі системи мають високу яскравість – картинку видно при попаданні прямих сонячних променів.
   11. Збираються з легких елементів, тому мобільні і мають невелику вагу.
   12. Використання світлодіодного лед екрану підвищує престиж і свідчить про високий статус підприємства.

Світлодіодні екрани купити Україна

Основний вид діяльності компанії ТОВ “РСТ” це виготовлення світлодіодної рекламної продукції. На ринку 7 років. За цей час ми виготовили більше 800 замовлень для наших покупців. Багато хто з них став нашими друзями і постійними замовниками. При роботі з людьми ми прагнемо підібрати для кожного оптимальне співвідношення бюджету і характеристик. Наша мета полягає в тому, щоб задовольнити побажання людей при мінімальній вартості замовлення. В цьому випадку і ми і замовники залишаються у безперечному виграші, тому що покупець задоволений якістю наших виробів і не захмарними цінами, а ми отримуємо задоволення від своєї діяльності і нові заявки від постійних покупців із справедливою вартістю. Наша команда професіоналів працює на ринку достатньо довго, зарекомендувала себе солідною базою повторних покупок і має хороші відгуки. У виробництво беремо відеопроцесор, контроллер, модулі (перенесення кольорів високого розділення) і інші комплектуючі тільки відмінної якості.Фото робіт можете подивитися на сайті.

У нас є три виробничі цехи і філії в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Тернополі і інших містах. Постачання і монтаж : уся Україна. Гнучка форма оплати дозволяє нам співпрацювати з юридичними і фізичними особами і використати різні методи оплати. У тому числі частинами. В цьому відношенні ми завжди йдемо на зустріч і цінуємо наше з Вами взаєморозуміння.

Вирішивши LED екран купити у “РСТ” Ви вибираєте

Основні переваги:

   • перевіреного і надійного партнера, зарекомендованого багаторічним часом на ринку (7 років)
   • досвідченого виготівника, що має за плечима самі різні види продажів: складні великі світлодіодні LED екрани, повноколірні вивіски, маленькі інформаційні рядки, що біжать, і інше
   • швидкі терміни виконання: час виготовлення від декількох днів до 2 тижнів
   • філії в різних містах України, що дозволяє нам приймати замовлення на всій території країни
   • увесь ланцюжок від розробки дизайн-проекта, кріплення до здачі під ключ
   • будь-який монтаж, установка і налаштування екрану
   • ліцензійні програми і високі технічні характеристики
   • гарантію від виробника, а також постгарантійне обслуговування
   • допомогу в узгодженні дозволів на розміщення світлодіодних LED екранів і отриманні відповідної документації.

ЛЕД екрани – що додатково?

Продаж світлодіодного LED екрану: у вартість входить ліцензійне програмне забезпечення і первинне навчання Ваших співробітників налаштуванню світлодіодного екрану. Користуються популярністю розміри 6 на 4 і 3 на 2 метри. Вирішивши світлодіодний лед екран купити у компанії “РСТ” ви переконаєтеся в нашому професіоналізмі і досвіді. Дзвоніть!

Наші клієнти

Заявка на просчет
$(function(){ $("#feedbackPhone").mask("+38 (099) 999-99-99"); }); Optimized with PageSpeed Ninja