Світлодіодна вивіска

Сьогодні зовнішня реклама відрізняється великою різноманітністю. І світлодіодні LED вивіски міцно закріпилися на ринку в якості основного засобу гарантовано притягнути увагу покупця, відповідаючи основним запитам як бізнесу, так і споживача.

Виготовлення світлодіодних вивісок – наш профіль

Встановлюючи собі світлодіодну відео вивіску ви отримуєте наступні переваги

 1. Можливість динамічно відображати рекламну інформацію. По дослідженням маркетологів реклама, що рухається, привертає увагу близько 90% людей, що проходять, тоді як звичайна статична тільки 10%.
 2. Як наслідок значно збільшується об’єм аудиторії, яка помічає показувану інформацію. Ваша реклама стає ефективною в рази.
 3. Ви отримуєте можливість міняти зміст і відображати актуальну інформацію : міняти назву, знижки, акції, ціни, розпродажі, терміни нових надходжень і т. д.
 4. Відео led вивіска має високу яскравість. Зображення і текст добре видно вдень при попаданні прямих сонячних променів, а вночі особливо виділяються і стають набагато помітніше, ніж інші рекламні носії.
 5. Незважаючи на це відрізняється низьким енергоспоживанням. Економічність такої продукції краще звичайних до 40%.
 6. Час безперервної роботи світлодіодів 100 000 годин. Це близько 11 років.
 7. Температурний режим роботи від – 45 до +50 градусів.
 8. Світлодіодна відео вивіска підвищує престиж підприємства і покращує його імідж.
 9. Термін окупності такої вивіски 4-6 місяців. Потім ви отримуєте ваш чистий прибуток.

СВІТЛОДІОДНА ВИВІСКА – КУПИТИ У Укрсвітлодіод

Світлодіодні лід відео вивіски бувають монохромні (одного кольору) і повнокольорові. Одноколірні можуть бути білого, синього, жовтого, червоного і зеленого кольору. Повнокольорові можуть передавати всі кольори і 16,7 млн відтінків, показуючи будь-які відеоролики. Зовнішня вивіска підбирається залежно від цілей і бюджету.

У нас купують світлодіодну відео вивіску

 • для магазину
 • кафе, ресторану
 • пункту обміну валют
 • аптеки

а також банків, салонів краси, ювелір. салонів, бізнес-центрів і інших підприємств, список яких буде дуже великий.

СВІТЛОДІОДНА ВИВІСКА: ЦІНА ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ХАРАКТЕРИСТИК

Перерахуємо найважливіші критерії, що визначають вартість світлодіодної відео вивіски

 1. Розмір. Більше вивіска – вище вартість.
 2. Монохромного або повнокольорового (RGB) світіння. Одноколірні відео вивіски дешевше в 1,5-2 рази. У повнокольоровому виконанні ціна залежатиме від кроку пікселя, для отримання консультацій звернетеся до нашого фахівця. Такі вироби яскравіші.
 3. Спосіб управління. На сьогодні для зміни рекламної інформації використовують USB, LAN, WI – FI або JSM. Якщо перші три на ціну впливають трохи, то останній може істотно збільшити вартість, особливо при невеликих розмірах.

При виборі вам краще проконсультуватися з нашим фахівцем, щоб він підібрав варіант що оптимально підходить під ваші завдання і бюджет.

ЗАМОВИТИ СВІТЛОДІОДНУ ВИВІСКУ У Укрсвітлодіод

Сфера діяльності компанії ТОВ “РСТ” – виробництво, продаж, монтаж і ремонт світлодіодної продукції. Наші офіси і філії розташовані в різних містах України : Київ, Тернопіль, Дніпро, Одеса, Харків і інших.

На ринку вже 7 років, і за цей час багато клієнтів стали нашими друзями і постійними покупцями. Виготовили більше 800 проектів від маленьких рухомих рядків до великих екранів.

Використовуємо комплектуючі (led панель, контроллер і т. д) тільки перевіреної і високої якості.

Надаємо повний спектр послуг від створення дизайн-макетов, допомоги в узгодженні дозвільних документів, до виготовлення і установки своїх виробів.

Термін виготовлення від декількох днів до декількох тижнів, залежно від об’єму робіт. На усю свою продукцію даємо гарантію 12 місяців. Надаємо послуги постгарантійного обслуговування.

СВІТЛОДІОДНІ ВИВІСКИ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Фото наших робіт ви можете побачити на сайті. Інтернет магазин створений для того, щоб у вас було повне уявлення про діяльність Укрсвітлодіод. Придбаваючи продукцію у нас ви отримуєте ціну виробника і надійного партнера. Підбір необхідних параметрів і характеристик, консультація фахівця безкоштовно. Дзвоніть!