Табло обміну валют

Компанія “Укрсвітлодіод” займається виготовленням світлодіодних табло обміну валют, а також: світлодіодних екранів вуличних і внутрішніх, рухомих рядків і іншої продукції, повний список можна побачити тут.

ТАБЛО ОБМІНУ ВАЛЮТ КУПИТИ У “Укрсвітлодіод”

У нас купують таку продукцію

 • відділення банків
 • пункти обміну валют

Сьогодні світлодіодні табло обміну валют все більше замінюють звичайні цифрові вивіски і штендеры.

КУПИТИ ТАБЛО КУРСИ ВАЛЮТ ТА ОТРИМАТИ ПЕРЕВАГИ

Заміна звичайних курсів валют на світлодіодні відбувається тому, що вони мають безперечні переваги

 1. Світлодіодна реклама краще привертає увагу потенційних клієнтів із-за своєї яскравості, у неї набагато більше охоплення аудиторії, особливо в темний час доби. По дослідженнях маркетологів ця реклама притягає на 30% більше клієнтів, ніж звичайні курсовики.
 2. Можливість використати різні ефекти привертає додаткову увагу. Цифри можуть не просто статично світитися, а рухатися, випадати у вигляді дощу, снігу, креслитися лазером і тому подібне, що привертає увагу перехожих. Таких динамічних спецефектів індикації близько 40.
 3. Швидка зміна інформації за 5 хвилин не виходячи з офісу.
 4. Збільшується відстань перегляду, залежно від висоти цифр електронне інформаційне табло валют видно з великої дистанції (декілька сотень метрів).
 5. Відображення інформації цілодобове сім днів в тиждень.
 6. Споживання діодами електроенергії в середньому на 40% нижче, ніж у звичайної світлової реклами.
 7. Розрахунковий час роботи світлодіодів 100 000 годин, це близько 11 років безперебійного світіння.
 8. Температурний режим використання від – 45 до +50 градусів Цельсія, що повністю відповідає нашим кліматичним умовам.
 9. Підвищується імідж і престиж підприємства.
 10. Світлодіодне табло обміну валют має ідеальне співвідношення терміну окупності і ціни, як правило окупається через 3-5 місяців після установки.

ТАБЛО ОБМІНУ ВАЛЮТ: ЦІНА ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ДЕКІЛЬКОХ ЧИННИКІВ

На вартість, головним чином, впливають вибір комплектуючих і спосіб складання. Є три основні типи рекламних світлодіодних табло валют

 1. На LED p10 модулях, коли табло набирається з модулів 320*160 мм з кроком пікселя 10 мм. Цей спосіб отримав зараз найбільше поширення через його дешевизну і універсальність застосування. Використовується, як правило, у вуличному варіанті. Але може використовуватися і усередині приміщень. Цифри мають високу яскравість світіння (до 2500 кД), видно далеко, до 200-300 метрів. При цьому курси позначення валют можуть бути як одного кольору, так і виконані в різних кольорах. Напис “обмін валют” можна пустити рядком, що біжить, і застосовувати інші ефекти для привертання уваги, наприклад стрілки, що рухаються, символи, що рухаються, різну анімації і т. д. Одним з переваг цього способу і полягає в тому, що ви отримуєте цифри, що не просто статично світяться, а динамічну рекламу що привертає увагу усіх перехожих. Плюс простота експлуатації і невисока вартість роблять його одним з найпоширеніших видів табло обміну валют.
 2. На семисегментних індикаторах. Цей спосіб застосовується, як правило, коли розміри табло мають бути невеликими з маленькими цифрами. Використовуються, в основному, в приміщеннях, хоча можуть застосовуватися і на вулиці. В цьому випадку ви просто отримаєте цифри, що світяться, без якихось додаткових можливостей і ефектів.
 3. За допомогою відкритих діодів. У цьому виконанні в поверхню, що фрезерується, вставляють “відкриті” світлодіоди, набираючи символи потрібного розміру. Цим способом користуються тепер усе менше і менше, як правило для невеликих табло обміну валют, як в попередньому пункті. Але тоді табло валют не виходять такими акуратними, як на індикаторах.

Виготовляємо як односторонні, так і двосторонні табло валют, за бажанням замовника.

Усі комплектуючі (контроллери, модулі, діоди, блоки живлення) проходять тестування перед установкою і продажем. Управління табло може бути як через пульт дистанційного керування, так і через комп’ютер. Програми управління входять у вартість. Здійснюємо установку і монтаж. Фото наших робіт представлені на сайті.

Якщо у вас є питання, звернетеся до наших фахівців, вони підберуть індивідуально те табло, яке оптимально підійде під ваші умови і бюджет. Консультація безкоштовно. Дзвоніть!