Світлодіодне електронне табло

Компанія “Укрсвітлодіод” є виробником електронних інформаційних світлодіодних табло.

СВІТЛОДІОДНЕ ТАБЛО КУПИТИ У ВИГОТІВНИКА

Ми робимо світлодіодне інформаційне табло на замовлення

 • на АЗС
 • для зупинок
 • для транспорту
 • для електронної черги
 • в автосервіс
 • у банки і пункти обміну валют
 • для басейну
 • для спортзалу
 • для медичних установ
 • для авто
 • в офіс
 • у вокзали і термінали
 • для оператора і багатьох інших цілей.

СВІТЛОДІОДНІ ТАБЛО – ЦІНА ВІД ВИРОБНИКА

Ми робимо різні види світлодіодних інформаційних табло наступними способами:

 1. Зі світлодіодних модулів (LED).
 2. На семи сегментних індикаторах.
 3. За допомогою “відкритих діодів”.

У першому випадку виробники здійснюють складання зі світлодіодних модулів розміром 320*160 мм з кроком пікселя 10 мм (P10). Такі світлодіодні табло отримали зараз велике поширення із-за своєї багатогранної функціональності, оскільки дозволяють вирішувати більшість поставлених завдань. Застосовуються практично в усіх сферах. Однією з головних переваг таких світлодіодних табло є невисока ціна в порівнянні з іншими способами і можливість показувати будь-яку текстову і графічну інформацію, а також анімацію. При використанні модулів RGB можна отримати повнокольорове зображення, а кольорове світлодіодне табло має характеристики, що дозволяють використовувати його в якості екрану. Управління через комп’ютер, програмування дуже легке і зручне. Ліцензійна програма, налаштування і підключення входять у вартість. Програмоване через комп’ютер світлодіодне табло просто управляється і ми навчимо ваших співробітників роботі з програмою. Має надійні технічні характеристики і може бути як рекламне вуличне (індикація вартості палива, вивіска), так і внутрішнє для магазинів і приміщень. Також мають транспортне призначення для індикації маршрутів (автобуса, тролейбуса і т. д).

У другому випадку табло збирається з індикаторів, здатних відображати тільки цифри. Як правило такі світлодіодні табло беруть банки, пункти обміну валют, ідеально підходять у разі, якщо розміри табло мають бути невеликими. Якщо робити великими, то такі вироби “влітають в копієчку”. Мають обмежений функціонал. Правда зі своїми завданнями відображення цифрової інформації такі світлодіодні табло справляються відмінно. Використовуються як в приміщеннях, так і на вулиці.

У третьому випадку табло збираються із звичайних світлодіодів різного кольору, які встановлюються на поверхню, що фрезерується. Їх діаметр і кількість підбираються індивідуально залежно від поставленого завдання. Часто такі рішення застосовуються на АЗС (для відображення ціни на газ, бензин, дизельне паливо). Відкриті світлодіоди використовують при виготовленні вивісок для магазинів для позначення текстів і малюнків, годинника у вигляді циферблату і так далі.

У кожного способу складання світлодіодних табло своя ціна. Вартість залежить від поставлених завдань, умов застосування, розміру і т. д. Ціна також залежить від способу управління: через комп’ютер або з пульта дистанційного керування. Зрозуміло, що на вартість впливає розміри табло і розмір світлодіодного поля, т. е. кількість світлодіодів.

Світлодіодне електронне табло застосовується для індикації і відображення актуальної інформації. Має ряд безперечних переваг перед іншими рекламними і інформаційними носіями. Ось деякі з них:

 1. Дозволяє швидко і оперативно інформувати усе оточення.
 2. Дає можливість у будь-який час міняти інформацію.
 3. Має високу інформативність і зручність сприйняття клієнтами.
 4. За допомогою спецефектів привертає додаткову увагу.
 5. Дає можливість відображати час, дату, температуру повітря, води і т. д. Дуже часто використовується як годинник з термометром.
 6. Працює автономно.
 7. Має високу надійність і простоту в експлуатації.
 8. Охоплює великий об’єм аудиторії для сповіщення і реклами.
 9. Можна створювати унікальні інформаційні об’єкти.
 10. Покращує імідж підприємства.
 11. Цілодобове відображення інформації : 24 години 7 днів в тиждень.
 12. Має швидкий термін окупності із-за не високої ціни.

ПРО КОМПАНІЮ “Укрсвітлодіод”

Ми працюємо на ринку України більше 7 років. Спеціалізуємося на виготовленні світлодіодної продукції : табло, екрани, рядки, що біжать, і інше. За цей час зробили понад 800 проектів різної складності : від компактних маленьких виробів до великих екранів на стадіони.

Багато хто з наших покупців став нашими постійними клієнтами. Звернувшись до нас ви матимете справу з грамотною і злагодженою командою фахівців, яка зарекомендувала себе на ринку своїми численними роботами. У виготовлення і виробництво йдуть тільки надійні комплектуючі перевірені часом і високої якості. Кожен блок живлення, контроллер, модуль проходить тестування перед використанням.

Наші офіси і філії розташовані в різних містах країни : Київ, Одеса, Дніпро, Харків, Тернопіль і інші. Гарантійний термін на наші вироби 12 місяців. Після закінчення терміну здійснюємо постгарантійне обслуговування і ремонт. Виконуємо монтаж будь-якої складності : і кріплення звичайних світлодіодних табло і висотні роботи.

Якщо замовити у нас світлодіодне табло, час виконання замовлення від 3 днів до 2 тижнів залежно від об’єму робіт. Здійснюємо повний цикл від макету і проектних праць до установки і монтажу наших виробів. При необхідності допомагаємо оформити дозвільні документи на розміщення рекламних носіїв.

Наші фахівці проконсультують і підберуть потрібне вам світлодіодне табло. Дзвоніть!