Спортивне табло

Ми займаємось виробництвом спортивних табло за індивідуальними вимогами і розмірами замовника.

СПОРТИВНЕ ТАБЛО КУПИТИ У “Укрсвітлодіод”

У нас купують цю продукцію для установки

 • на стадіонах
 • на відкритих спортивних майданчиках
 • в льодових аренах
 • в дитячо-юнацьких спортивних школах
 • у басейнах
 • в спортзалах шкіл, інститутів і інших учбових закладів
 • в спортивних клубах.

СВІТЛОДІОДНІ СПОРТИВНІ ТАБЛО МАЮТЬ СВОЇ ПЕРЕВАГИ

Перерахуємо основні:

 1. Ефективність. Роблять інформацію про гру комфортною для сприйняття глядачів і тому притягають додаткову аудиторію на об’єкт і місця змагань.
 2. Зручність. На них дуже швидко і легко змінюється інформація, що відображається: рахунок гри, тайм або період, фоли, час і т. д.
 3. Функціональність. Ви можете замовити для себе таке табло, яке матиме опції, які потрібні саме вам. Це стосується габаритів, розмірів світлодіодних полів, кольору світіння світлодіодів, способу управління і т. д.
 4. Довговічність. Розрахунковий час роботи світлодіодів 100000 годин (більше 10 років безперервного світіння). 
 5. Невибагливість. Прості в експлуатації і не вимагають якогось спеціального обслуговування.

Ціна на електронні інформаційні спорт табло залежить від розмірів самого табло і розмірів світлодіодного поля, т. е. кількості використовуваних світлодіодів. Якщо із захистом від ударів, це збільшує вартість. Може бути різних видів:

 • тільки для відображення інформації про змагання
 • в якості світлодіодного екрану. На стадіон, як правило, встановлюють табло на світлодіодному екрані, що дозволяє транслювати важливі моменти заходів або рекламу.

Ми робимо продукцію на замовлення для футболу, міні-футболу, волейболу, хокею, баскетболу, вільної боротьби, дзюдо і інших спортивних ігор, також робимо табло для басейну. Часто використовується як годинник. Управління може бути двох типів: з пультом або від комп’ютера.

Основний попит має універсальне спортивне табло, яке може використовуватися для різних змагань. Таку продукцію замовляють в школу, в спортзал, для залу спорт клубу.

Замовляючи у “Укрсвітлодіод” ви отримуєте виріб за ціною виробника. У виробництво йдуть тільки перевірені комплектуючі високої якості, що заздалегідь пройшли тестування. Програма управління офіційна і входить у вартість. Фото робіт можна побачити на сайті. Гарантія на вироби 12 місяців. Наші фахівці підберуть для вас той вид, який підходить вам по функціоналу і бюджету. Консультація безкоштовно. Дзвоніть!