Світлодіодний вуличний екран

Наша компанія ТОВ “РСТ” робить вуличні світлодіодні зовнішні екрани для реклами, внутрішні екрани, біжучі рядки, табло обміну валют та ін. для відображення будь-якої інформації, повний перелік тут. Світлодіодні екрани застосовуються у багатьох сферах бізнесу і людської діяльності, зайнявши своє престижне і гідне місце серед інших засобів вуличної реклами і способів інформування.

КУПИТИ ВУЛИЧНИЙ ЕКРАН У КОМПАНІЇ “РСТ”

Ми пропонуємо продукцію, яку використовують

 • на стадіонах  
 • в торгово-розважальних центрах
 • на вокзалах, аеропортах і терміналах
 • у бутиках, торгових мережах, магазинах
 • в ресторанах
 • в готельному бізнесі
 • в салонах продажу автомобілів і технічного обслуговування
 • в житлових комплексах в SPA салонах і салонах краси
 • у оператора реклами
 • у медичних, державних і учбових установах

А також інших сферах діяльності, повний список буде занадто великий.

ВУЛИЧНІ ЕКРАНИ ДЛЯ РЕКЛАМИ – ЦІНА ВИЩЕ ЧИМ У ВНУТРІШНІХ. ЧОМУ?

Пріоритетом нашої роботи є задоволення потреб наших клієнтів. Ми завжди намагаємося порозумітися з клієнтом шляхом компромісів і помірної цінової політики, хоча вуличний світлодіодний відеоекран для зовнішньої реклами коштує дорожче за внутрішній. Різниця в ціні обумовлюється, в основному, наступними двома чинниками.

 1. Яскравість світіння світлодіодів. На екранах для вуличної реклами застосовуються світлодіоди, що мають істотно більшу яскравість світіння, чим у интерьерных. Зовнішні вуличні мультимедійні екрани повинні давати соковиту картинку високої якості, виразно видну при попаданні прямих сонячних променів, у інших екранів немає такого завдання, а це впливає на вартість.
 2. Клас захисту. Світлодіодний вуличний відеоекран має бути захищений від сонця, попаданні вологи (дощу, снігу) і стійко працювати в різних кліматичних умовах і при перепаді температур, а екрани для приміщень працюють в “кімнатних” умовах. Температурний режим, в якому працює світлодіодний вуличний екран, це діапазон від – 45 до +50 градусів Цельсія, внутрішні при опусканні температури нижче нуля працювати вже не будуть. Зовнішній світлодіодний вуличний відеоекран має більш високий клас захисту і це позначається на вартості.

РЕКЛАМНИЙ ЕКРАН ВУЛИЧНИЙ : КУПИТИ SMD АБО DIP?

Нині на ринку України використовуються два типи світлодіодів DIP (Direct In – line Package) і SMD (Surface Mount Device). Ми не поглиблюватимемося в технічні характеристики кожного з них, скажемо лише про основні наслідки для споживача.

 1. Якщо ви бачите вуличний відеоекран, на якому три маленькі різноколірні світлодіоди в одній точці (пікселі), то це DIP. Це перша і вже така, що відходить в минуле технологія виготовлення LED екранів, яка має свої особливості. Головні з них: такі екрани дорожчі, мають трохи велику яскравість і енергоспоживання. Застосовуються в основному там, де необхідно встановити екран з більш високою яскравістю зображення, чим зазвичай.
 2. Якщо ви візуально спостерігаєте один світлодіод в пікселі, що дає повнокольорове світіння, то це SMD. Останнім часом ця технологія практично замінила попередню із-за її головних достоїнств: вона дешевше і споживає менше електроенергії. Використовується всюди окрім випадків, вказаних в першому пункті.

Ми зберемо для вас вуличний екран з тих діодів, які потрібні. За безкоштовною консультацією і отриманням інформації ви можете звернутися до нашого фахівця.

СВІТЛОДІОДНІ ВУЛИЧНІ ЕКРАНИ: ЦІНИ ВИЗНАЧАЮТЬСЯ ТИПОМ СКЛАДАННЯ

Ще одним чинником, що впливає на ціну екрану, є тип складання. Буває

 • кабінетне складання
 • набірне модульне.

Перший тип складання, в основному, застосовується там, де вуличні світлодіодні екрани великі або ви збираєтеся переміщати їх місце на місце, наприклад на концертах. Цей тип дорожче із-за розбірної кабінетної конструкції.

Якщо ваш вуличний світлодіодний екран має середній розмір, наприклад 3х4м, і імовірно буде встановлений в одному місці, то вам підійде другий тип і не треба буде платити за кабінети, а це пристойні гроші.

На ціну також впливає крок пікселя. Для вуличних світлодіодних лід екранів, в основному, використовується р10 піксель – відстань від центру до центру світлодіодів 10 мм При p10 пікселі картинка розпадається на окремі світлодіоди (зерна) з відстані близько 8 метрів, а для вулиці цього, як правило, досить. Можна поставити менший піксель, наприклад p8, p6, p5 або ще менший, тоді ефект зернистості з’являтиметься з відстані 6 м, 5 м і 4 м відповідно, але це спричиняє за собою підвищення вартості.

Управління і контроль вуличним світлодіодним екраном може бути за допомогою LAN (вита пара), USB, JSM або WI – FI. Перший спосіб самий недорогий, надійний, зручний, простий і широко поширений.

Вартість вуличного монтажу екрану залежить від способу і місця розміщення екрану. Установка і монтаж розраховуються індивідуально.

ВУЛИЧНІ СВІТЛОДІОДНІ ЕКРАНИ КУПИТИ І ОТРИМАТИ ПЕРЕВАГИ

Світлодіодні вуличні відеоекрани є одним найпотужніших засобів залучення клієнтів в силу наступних переваг

 1. Реклама, що рухається, привертає увагу на порядок краще, ніж статична. По дослідженнях маркетологів її помічають близько 90% перехожих і 60% все-таки дивляться до кінця.
 2. Швидка зміна рекламного змісту – новий ролик або відео можна завантажити за 5 хв.
 3. Велике охоплення аудиторії – видимість декілька сотень метрів залежно від розміру вуличного світлодіодного екрану.
 4. Працює цілу добу сім днів в тиждень.
 5. Чудово підходить під наші кліматичні умови, температурний режим роботи від – 45 до +50 градусів.
 6. Мають низьке споживання електроенергії, в середньому нижче на 40% чим інші світлові рекламні носії за один кв. метр.
 7. Розрахунковий час роботи 100 000 годин.
 8. Дає можливість онлайн трансляції різних заходів в якості великого телевізора – спортивних подій, концертів, церемоній і т. д.
 9. Підвищує престижність і імідж.
 10. Має чудове співвідношення ціни і окупності.

ТОВ “РСТ” займається виробництвом і у нас ви можете купити вуличний екран (рекламний світлодіодний) за низькою ціною з перших рук. Навчання персоналу входить у вартість. Доставляємо і встановлюємо. Гарантійне і постгарантійне обслуговування. Консультація безкоштовно. Дзвоніть!


Напишіть нам