Світлодіодний вуличний екран

Наша компанія “Укрсвітлодіод” робить вуличні світлодіодні зовнішні екрани для реклами, внутрішні екрани, біжучі рядки, табло обміну валют та ін. для відображення будь-якої інформації, повний перелік тут. Світлодіодні екрани застосовуються у багатьох сферах бізнесу і людської діяльності, зайнявши своє престижне і гідне місце серед інших засобів вуличної реклами і способів інформування.

КУПИТИ ВУЛИЧНИЙ ЕКРАН У КОМПАНІЇ “Укрсвітлодіод”

Ми пропонуємо продукцію, яку використовують

 • на стадіонах  
 • в торгово-розважальних центрах
 • на вокзалах, аеропортах і терміналах
 • у бутиках, торгових мережах, магазинах
 • в ресторанах
 • в готельному бізнесі
 • в салонах продажу автомобілів і технічного обслуговування
 • в житлових комплексах в SPA салонах і салонах краси
 • у оператора реклами
 • у медичних, державних і учбових установах

А також інших сферах діяльності, повний список буде занадто великий.

ВУЛИЧНІ ЕКРАНИ ДЛЯ РЕКЛАМИ – ЦІНА ВИЩЕ ЧИМ У ВНУТРІШНІХ. ЧОМУ?

Пріоритетом нашої роботи є задоволення потреб наших клієнтів. Ми завжди намагаємося порозумітися з клієнтом шляхом компромісів і помірної цінової політики, хоча вуличний світлодіодний відеоекран для зовнішньої реклами коштує дорожче за внутрішній. Різниця в ціні обумовлюється, в основному, наступними двома чинниками.

 1. Яскравість світіння світлодіодів. На екранах для вуличної реклами застосовуються світлодіоди, що мають істотно більшу яскравість світіння, чим у интерьерных. Зовнішні вуличні мультимедійні екрани повинні давати соковиту картинку високої якості, виразно видну при попаданні прямих сонячних променів, у інших екранів немає такого завдання, а це впливає на вартість.
 2. Клас захисту. Світлодіодний вуличний відеоекран має бути захищений від сонця, попаданні вологи (дощу, снігу) і стійко працювати в різних кліматичних умовах і при перепаді температур, а екрани для приміщень працюють в “кімнатних” умовах. Температурний режим, в якому працює світлодіодний вуличний екран, це діапазон від – 45 до +50 градусів Цельсія, внутрішні при опусканні температури нижче нуля працювати вже не будуть. Зовнішній світлодіодний вуличний відеоекран має більш високий клас захисту і це позначається на вартості.
Крок пікселя, мм 10 8 6 5 4
Конфігурація пікселя SMD 1R1G1B SMD 1R1G1B SMD 1R1G1B SMD 1R1G1B SMD 1R1G1B
Роздільна здатність, м² 10 000 15 625 27 777 40 000 62 500
Яскравість, кд/м² ≥6 500 кд/м² ≥6 000 кд/м² ≥5 500 кд/м² ≥5 100 кд/м² ≥4 500 кд/м²
Режим сканування 1\4 1\4 1\8 1\8 1\16
Розмір модуля, мм 320х160 мм 256х128 мм 192х192 мм 320х160 мм 256х128 мм
Кількість відтінків, млн 16,7 млн 16,7 млн 16,7 млн 16,7 млн 16,7 млн
Клас захисту модуля IP65 IP65 IP65 IP65 IP65
Температурний діапазон -40°С +50°С -40°С +50°С -40°С +50°С -40°С +50°С -40°С +50°С
Ресурс роботи 100 000 часов 100 000 часов 100 000 часов 100 000 часов 100 000 часов
Вага ≥20 кг/м2 ≥22 кг/м2 ≥25 кг/м2 ≥26 кг/м2 ≥27 кг/м2
Комфортну відстань перегляду от 8 м от 6 м от 5 м от 4 м от 3 м

РЕКЛАМНИЙ ЕКРАН ВУЛИЧНИЙ : КУПИТИ SMD АБО DIP?

Нині на ринку України використовуються два типи світлодіодів DIP (Direct In – line Package) і SMD (Surface Mount Device). Ми не поглиблюватимемося в технічні характеристики кожного з них, скажемо лише про основні наслідки для споживача.

 1. Якщо ви бачите вуличний відеоекран, на якому три маленькі різноколірні світлодіоди в одній точці (пікселі), то це DIP. Це перша і вже така, що відходить в минуле технологія виготовлення LED екранів, яка має свої особливості. Головні з них: такі екрани дорожчі, мають трохи велику яскравість і енергоспоживання. Застосовуються в основному там, де необхідно встановити екран з більш високою яскравістю зображення, чим зазвичай.
 2. Якщо ви візуально спостерігаєте один світлодіод в пікселі, що дає повнокольорове світіння, то це SMD. Останнім часом ця технологія практично замінила попередню із-за її головних достоїнств: вона дешевше і споживає менше електроенергії. Використовується всюди окрім випадків, вказаних в першому пункті.

Ми зберемо для вас вуличний екран з тих діодів, які потрібні. За безкоштовною консультацією і отриманням інформації ви можете звернутися до нашого фахівця.

СВІТЛОДІОДНІ ВУЛИЧНІ ЕКРАНИ: ЦІНИ ВИЗНАЧАЮТЬСЯ ТИПОМ СКЛАДАННЯ

Ще одним чинником, що впливає на ціну екрану, є тип складання. Буває

 • кабінетне складання
 • набірне модульне.

Перший тип складання, в основному, застосовується там, де вуличні світлодіодні екрани великі або ви збираєтеся переміщати їх місце на місце, наприклад на концертах. Цей тип дорожче із-за розбірної кабінетної конструкції.

Якщо ваш вуличний світлодіодний екран має середній розмір, наприклад 3х4м, і імовірно буде встановлений в одному місці, то вам підійде другий тип і не треба буде платити за кабінети, а це пристойні гроші.

На ціну також впливає крок пікселя. Для вуличних світлодіодних лід екранів, в основному, використовується р10 піксель – відстань від центру до центру світлодіодів 10 мм При p10 пікселі картинка розпадається на окремі світлодіоди (зерна) з відстані близько 8 метрів, а для вулиці цього, як правило, досить. Можна поставити менший піксель, наприклад p8, p6, p5 або ще менший, тоді ефект зернистості з’являтиметься з відстані 6 м, 5 м і 4 м відповідно, але це спричиняє за собою підвищення вартості.

Управління і контроль вуличним світлодіодним екраном може бути за допомогою LAN (вита пара), USB, JSM або WI – FI. Перший спосіб самий недорогий, надійний, зручний, простий і широко поширений.

Вартість вуличного монтажу екрану залежить від способу і місця розміщення екрану. Установка і монтаж розраховуються індивідуально.

ВУЛИЧНІ СВІТЛОДІОДНІ ЕКРАНИ КУПИТИ І ОТРИМАТИ ПЕРЕВАГИ

Світлодіодні вуличні відеоекрани є одним найпотужніших засобів залучення клієнтів в силу наступних переваг

 1. Реклама, що рухається, привертає увагу на порядок краще, ніж статична. По дослідженнях маркетологів її помічають близько 90% перехожих і 60% все-таки дивляться до кінця.
 2. Швидка зміна рекламного змісту – новий ролик або відео можна завантажити за 5 хв.
 3. Велике охоплення аудиторії – видимість декілька сотень метрів залежно від розміру вуличного світлодіодного екрану.
 4. Працює цілу добу сім днів в тиждень.
 5. Чудово підходить під наші кліматичні умови, температурний режим роботи від – 45 до +50 градусів.
 6. Мають низьке споживання електроенергії, в середньому нижче на 40% чим інші світлові рекламні носії за один кв. метр.
 7. Розрахунковий час роботи 100 000 годин.
 8. Дає можливість онлайн трансляції різних заходів в якості великого телевізора – спортивних подій, концертів, церемоній і т. д.
 9. Підвищує престижність і імідж.
 10. Має чудове співвідношення ціни і окупності.

“Укрсвітлодіод” займається виробництвом і у нас ви можете купити вуличний екран (рекламний світлодіодний) за низькою ціною з перших рук. Навчання персоналу входить у вартість. Доставляємо і встановлюємо. Гарантійне і постгарантійне обслуговування. Консультація безкоштовно. Дзвоніть!