Аптечний хрест

У сучасних умовах переваги перед іншими отримують ті, хто зміг виділитися із загальної маси конкурентів. Аптека відмінно справляється з цим завданням, привертаючи увагу покупців яскравою і динамічною світлодіодною вивіскою, виконаною у формі медичного хреста.

АПТЕЧНИЙ ХРЕСТ СВІТЛОДІОДНИЙ КУПИТИ У “Укрсвітлодіод”

“Укрсвітлодіод” займається виробництвом світлодіодної продукції. Виготовлення аптечних світлодіодних хрестів – одно з напрямів нашої діяльності. Ми пропонуємо нашим замовникам різні види хрестів, що мають різні характеристики і вартість.

АПТЕЧНИЙ ХРЕСТ: КУПИТИ ДЕШЕВШЕ ИЛИ ПОДОРОЖЧЕ?

Кожен вирішує сам. Щоб відповісти на це питання, треба розібратися, які бувають хрести і чим вони відрізняються один від одного. Давайте подивимося, які характеристики у них є, і як це відбивається на ціні.

АПТЕЧНИЙ ХРЕСТ: ЦІНА ЗАЛЕЖИТЬ ВІД НАСТУПНИХ ХАРАКТЕРИСТИК

Світлодіодний хрест буває:

 • статичний
 • динамічний

Статика – це просто вивіска зі світлодіодами, яка світиться одним кольором. Виконуються такі вироби відкритими діодами, мають звичайний вигляд і недорогі за ціною. Останнім часом їх практично перестали замовляти.

Динаміка – збирається зі світлодіодних модулів і є рекламним носієм, на якому може відображатися різна інформація: текстова, графічна, анімація. На нім можна писати тексти у вигляді рухомого рядка, інформувати про поточну дату, час, температуру повітря, показувати свій логотип або час роботи і т. д. Така продукція трохи дорожче із-за більшого функціонала і вживаних ефектів.

Також буває:

 • монохромний, одного кольору, наприклад зелений світлодіодний хрест
 • повноколірний.

Хрест, що має один колір світіння, привертає увагу потенційних клієнтів менше, ніж повноколірний, такий, що має 16,7 млн відтінків, на якому може бути зображена будь-яка картинка. В принципі, на таких хрестах можна показувати відео.

Безумовно, повноколірний анімаційний світлодіодний хрест є найкращим, на сьогодні, способом притягнути увагу покупця і користується великою популярністю у замовників. Управляються такі світлодіодні хрести через комп’ютер або ноутбук, програма управління, налаштування, калібрування і навчання співробітників входять у вартість. Зміна інформації може відбуватися через USB, LAN або WI – FI по вашому вибору.

На ціну впливає розмір. Ми, в основному, виконуємо динамічні світлодіодні хрести наступних розмірів:

 1. 480*480 мм
 2. 640*640 мм
 3. 960*960 мм

За бажання можемо зробити більшого розміру.

Замовляють світлодіодні хрести:

 • односторонні
 • двосторонні.
 • Ціна двостороннього практично в 2 рази вище.

Одним з дешевих і дієвих способів залучення уваги людей, що проходять, є установка датчика температури і відображення часу.

СВІТЛОДІОДНИЙ АПТЕЧНИЙ ХРЕСТ МАЄ НАСТУПНІ ПЕРЕВАГИ

Перерахуємо:

 1. Видно здалека, на відстань до 300 метрів, особливо добре видно в темний час доби.
 2. Розрахований для температур від – 40 до +50 градусів.
 3. Ресурс світлодіодних модулів 100 000 годин безперервної роботи.
 4. В якості зовнішньої реклами для аптеки працює 24 години 7 днів в тиждень.
 5. Споживання електроенергії до 40% нижче, ніж у звичайних світлових рекламних носіїв.

Вживаний клас захисту IP65, використовуваний P10 або P5 піксель, по вашому бажанню. Яскравість світіння лед світлодіодів від 2000 кД до 6500 кД (rgb), що забезпечує видимість на вулиці при попаданні на них прямих сонячних променів.

Корпус виконуємо з композиту будь-якого кольору. Використовуємо тільки якісні комплектуючі. Уся електроніка проходить обов’язкове тестування перед використанням. Як виробник несемо відповідальність за якість своєї продукції і даємо гарантію 12 місяців. Час виготовлення 7-10 днів.

Фото наших робіт можна побачити на сайті. Можете замовити у наших фахівців такий світлодіодний хрест, який буде оптимально підібраний під індивідуальні умови і бюджет. Продаж і доставка – вся Україна.

У нас є офіси і філії в містах: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Тернопіль і інших, що дозволяє нам робити установку та монтаж на більшій частині території України. Консультація і прорахунок безкоштовно. Дзвоніть і замовляйте!