LED ДИСПЛЕЙ VS СТАТИЧНИЙ БІЛБОРД?

Для жителів Америки, країн Азії і Європи використовувані як рекламні носії світлодіодні екрани не є чимось дивовижним. Але для України експлуатація такого устаткування для показу інформації доки ще незвична. Найчастіше в країні можна побачити білборди. Але все таки світлодіодні екрани поступово збільшують свою долю на рекламному ринку. Їх використовують для донесення інформації до споживачів все частіше. Це відбувається з кількох причин:

  • швидкий монтаж устаткування;
  • заміна контенту займає секунди;
  • недороге обслуговування пристрою.

Перераховані переваги і зробили світлодіодний екран ефективним варіантом для розміщення вуличної реклами. Але чи дійсно вигідна купівля лід дисплея?

LED ДИСПЛЕЙ VS БІЛБОРД?

Щоб з’ясувати, що зручніше – білборди або світлодіодні екрани, варто розглянути декілька показових прикладів.

Приклад № 1

На швидкісних дорогах автомобілі їдуть дуже швидко. Внаслідок чого встановлена уздовж магістралі рекламна конструкція промайне практично миттєво. Хіба що з якоїсь причини людям доведеться їхати повільно. В результаті чоловік не зможе проглянути рекламний ролик повністю, але в той же час в його мозку відобразиться яскрава і барвиста статична картинка. Але є один факт: встановлений світлодіодний екран видно здалека і може показувати інформацію, що постійно змінюється. На дисплеї можна показувати температуру повітря, час і дату, обмеження швидкості на цій ділянці дороги. Тому світлодіодний екран чудово підійде для трансляції інформації на швидкісних магістралях.

Приклад № 2

Один із способів притягнути покупця і виділитися серед конкурентів – рекламні вивіски. Вони можуть не грати серйозної ролі в невеликих містах, оскільки в них не сильна конкуренція. Якщо в населеному пункті або його районі тільки один ресторан або салон краси, особливо конкурувати ні з ким. Але в мегаполісах ситуація інша. Щоб виділитися серед конкурентів, вимагається зуміти притягнути увагу споживачів до бізнесу. В цьому випадку світлодіодна вивіска, що світиться яскравими вогнями, стане притягувати погляди перехожих. Який спосіб рекламувати продукцію і послуги вибрати, кожен вирішує сам. Але використання світлодіодних екранів дозволяє зробити магазин, вхід в офіс помітнішими для оточення.

Звернувшись в нашу компанію, ви зможете замовити led дисплей, який влаштує вас по розмірах і робочих характеристиках.