КІНОТЕАТРИ І LED ЕКРАНИ

Коли люди обговорюють кінотеатри, то у них в думках в першу чергу спливають стійкі асоціації – трейлери нових кінострічок, кола, попкорн. І все ж головним атрибутом кінозалу є великий екран білого кольору, на якому транслюються фільми. Але вже близький день, коли в кінотеатрах відбудуться зміни. Класичний білий екран і проектори, які подають на нього зображення, відійдуть у минуле. На їх місце прийдуть світлодіодні екрани.

ОСОБЛИВОСТІ ЦИФРОВОГО ДИСПЛЕЯ

  • Висока чіткість переданого зображення.
  • Виразні кольори і яскравість, за цими параметрами дисплеї істотно перевершують зображення, яке передається проектором.
  • Не буває оптичних спотворень, у led-екранів рівномірне підсвічування.
  • Можливість реалізувати різні рішення в сфері дизайну кінозалів.
  • Простота обслуговування обладнання.
  • Тривалий експлуатаційний термін.
У приклад можна привести компанію Samsung, яка вже працює над різними рішеннями в області екранів для кінозалів. Її панелі Cinema LED вже встановлені в Сеулі, Бангкоку, Лас-Вегасі. Після цієї моделі дисплеїв з’явилася серія тривимірних екранів Onyx. На думку журналістів, їх поява завершило еру існування класичних проекторів. 3D-екрани Onyx забезпечують в 10 разів більше яскраву картинку, адаптивність під обстановку. Сучасні світлодіодні екрани – обладнання, яке може бути використане практично в будь-якому місці. Лед дисплеї встановлюють для трансляції реклами, показу соціальних роликів, корисної інформації. Якщо вам потрібно цифрове обладнання для кінотеатру, інших цілей, зверніться в нашу компанію. Ми підберемо і поставимо вам led-екрани, які підійдуть вам за своїми технічними можливостями.