ТРЕНДИ LED РИНКУ

2020 рік виявився вдалим для ринку світлодіодних панелей – по всьому бенкеті можна було спостерігати стабільне зростання попиту на них. Тому можна говорити про те, що цей маркетинговий інструмент для подачі реклами стає ще більш популярним. Як вважають експерти, в 2021 році зростання продовжиться, а затребуваність led-екранів виросте ще більше. І навіть це не буде межею. На думку експертів з Markets and Markets, вартість ринку електронних вивісок виросте в 2024 р до 30 млрд. американських доларів. Все більше компаній стануть вибирати лед дисплеї для рекламування послуг і товарів, декорування приміщень. Як повідомили в Markets and Markets, встановлюючи цифрові вивіски і дисплеї в торгових точках, бізнесмени зможуть доносити до споживачів цільові повідомлення і робити це в режимі реального часу. Підприємці зможуть підвищити впізнаваність торгової марки, стимулювати покупців повертатися знову, збільшуючи тим самим продажу. З цієї заяви можна зробити висновок, що led-дисплеї є не тільки інструментом реклами, вони ще допомагають споживачам орієнтуватися на ринку.

ГОЛОВНІ ТЕНДЕНЦІЇ 2021 РОКУ

Що очікують експерти від 2021 р.:

  • Доступність преміальних led-технологій. Незабаром OLED-дисплеї, екрани з роздільною здатністю 4К і 8К, прозорі поверхні поширяться. Просунуті світлодіодні продукти вже починають з’являтися в торгових центрах, магазинах, тоді як раніше їх можна було побачити в основному в виставкових центрах. Все це говорить про доступність і масовість світлодіодного обладнання.
  • LED-технологія стане ще досконаліше. Розвиток ПЗ для світлодіодної продукції не зупиняється. Наприклад, адаптивні технології дадуть можливість завантажити додаток, яке буде визначатися технікою, якщо споживач відвідав магазин. Інтерактивні лед екрани стануть покупцеві показувати ту інформацію, яка стане відображенням його інтересів.
  • Збільшиться кількість світлодіодних дисплеїв в невеликих торгових точках. Підвищення цін на орендні площі спровокувало появу маленьких магазинів і бутиків, які зможуть застосовувати лед технологію не тільки для показу реклами, але і для зв’язку зі споживачами.

Якщо ви хочете, щоб ваш магазин або будь-який інший бізнес, залишався конкурентоспроможним на ринку, купите світлодіодний екран. Наші фахівці завжди готові допомогти вам в підборі обладнання. Також ми доставляємо і встановлюємо куплені у нас дисплеї на об’єкті клієнта.