ВИБИРАЄМО LED ЕКРАН ПРАВИЛЬНО

Вибір led екрану людині, що ніколи не стикалася з купівлею складного устаткування, може здатися важкою справою. Тому деякі покупці вважають за краще відразу звертатися за консультацією до фахівців замість того, щоб постаратися зрозуміти особливості цього устаткування самостійно. Але можна спробувати вибрати світлодіодний екран самому. Це не настільки важко, як здається на перший погляд.

НА ЩО ЗВЕРТАТИ УВАГУ, ВИБИРАЮЧИ ЛЕД УСТАТКУВАННЯ

Призначення

Перше, що вимагається зробити, зрозуміти, навіщо потрібний світлодіодний екран. Його використовують для досягнення різних цілей:
  • показ реклами;
  • трансляція інформації;
  • використання як медіафасад;
  • відеотрансляція ходу масових заходів.
Від того, як, де стане експлуатуватися led устаткування, вибираються технічні параметри пристрою: розміри, дозвіл, рівень яскравості.

Визначення цільової аудиторії

Необхідно подумати, хто стане переглядати трансльовану екраном інформацію – відвідувачі нічного клубу, покупці магазину, вуличні перехожі. Від виду цільової аудиторії залежать технічні параметри вибираного електронного пристрою.

Місце установки led устаткування

Світлодіодні екрани встановлюються всюди – на вулиці, усередині приміщень. У різних місцях виявиться і різним огляд дисплея. Також вимагається відразу вирішити, екран встановлюється для постійного, тимчасового використання. Від цього залежить, який виявиться його конструкція – мобільна або стаціонарна. Крім того, важливо зрозуміти, як стануть підводитися інженерні комунікації, що забезпечують роботу лед устаткування.

Робота і обслуговування пристрою

На цьому етапі покупцеві доведеться визначитися, як стане працювати світлодіодний екран – в певні години дня, цілу добу, яка буде періодичність зміни трансльованого контенту. Важливо, за яких умов стане використовуватися led дисплей. Від цього залежить його комплектація, подальше обслуговування.

Вартість устаткування

У скільки обійдеться купівля лед панелі, залежить від її технічних, експлуатаційних характеристик. Якщо у вас виникли складнощі з вибором світлодіодного екрану, фахівці нашої компанії готові допомогти. Зверніться до нас. Співробітники компанії вислухають ваші побажання, після чого підберуть led дисплей, оптимально відповідний для вирішення ваших завдань.