ОСНОВНІ НАПРЯМКИ РОЗВИТКУ LED ЕКРАНІВ

Led екрани, зроблені на основі світлодіодів, знайшли широке застосування в магазинах, нічних клубах, розважальних центрах, концертних майданчиках. Устаткування використовують для проведення презентацій, конференцій. Але розвиток цифрових технологій не стоїть на місці. І зараз з’являються тенденції, що значно розширюють їх застосування, серед них:

  • UHD дисплеї;
  • гнучкі дисплеї;
  • віртуальна реальність;
  • підвищення рентабельності інвестицій;
  • яскраве подання реклами.

UHD дисплеї

Екрани UHD відрізняються від конкурентів поліпшеним поданням картинки і використанням технології 4К. Головні особливості дисплеїв цього типу – надвисокий роздільна здатність, найвища точність. Завдяки цим якостям устаткування його часто використовують авіаційні компанії, промислові підприємства.

Гнучкі дисплеї

Гнучкі світлодіодні екрани і їх види мають декілька значних відмінностей і переваги перед іншими моделями. Завдяки хорошій гнучкості устаткування може монтуватися практично у будь-якому місці, навіть там, де установка звичайного дисплея неможлива. При цьому зафіксувати пристрій вийде не менш надійно, чим на прямій і рівній поверхні.

Ще дві особливості гнучких led екранів – унікальна без вентиляційна система, а також функція “Анти шум”, при роботі якої покупці, що проходять поряд з дисплеєм, чують тільки те, що доноситься з нього.

Віртуальна реальність

Для багатьох споживачів поняття “Віртуальна реальність” асоціюється з відеоіграми. Але у разі розвитку світлодіодних дисплеїв йдеться зовсім про інше. Віртуальною реальністю зацікавилися великі виробники цифрового устаткування і почали впроваджувати її у свої пристрої. Це означає, що світ реклами найближчими роками чекають серйозні зміни. Впровадження віртуальної реальності дозволить подавати споживачеві рекламу принципово новим способом, а значить – компанія отримає можливість виділитися серед конкурентів і притягнути більше покупців товарів та послуг. І хто швидше зреагує на зміни, той опиниться в значному виграші в порівнянні з іншими гравцями ринку.

Підвищення рентабельності інвестицій

Представники бізнесу все частіше вкладають гроші в придбання світлодіодних екранів. Це пов’язано з тим, що устаткування створює зображення, що робить велике враження на споживачів. Лед панелі мають набагато більше можливостей, ніж проекційні відеостіни. Ще один плюс світлодіодних дисплеїв – можливість працювати у безперервному режимі упродовж 100000 годин.

Яскраве подання реклами

Об’єднання світлодіодних технологій, у тому числі гнучких дисплеїв, і цифрового відео створило передумови для справжнього прориву в області реклами. Вона стала яскравішою, сміливішою, створюючою образи. Що не може не позначитися благотворно на поданні інформації споживачам, які стануть більше звертати увагу на відеоролики і динамічні оголошення.

Використання сучасних технологій дозволить продавцям товарів притягнути нових клієнтів. Але для випередження конкурентів варто застосовувати для просування бізнесу дійсно ефективні технології. Почніть використати для трансляції реклами світлодіодні екрани. Це устаткування дозволить вам бути на крок попереду в порівнянні з тими, хто використовує застарілі види подання реклами.

Наша компанія займається виробництвом світлодіодних екранів різних видів – вуличних, интерьерных, з різними технічними характеристиками. Якщо ви утруднюєтеся з вибором led дисплея, звернетеся до нас. Співробітники компанії підберуть вам відповідне устаткування.