ОСНОВНІ ПАРАМЕТРИ ЯКОСТІ КАРТИНКИ

Як людина сприймає трансльовану led екраном інформацію, багато в чому залежить від якості зображення. Показувана картинка може відштовхнути обивателя або повністю оволодіти його увагою. Таким чином, можна зробити висновок, що від якості контенту залежить ефективність реклами. Щоб зрозуміти, яке зображення стане давати необхідний ефект, треба орієнтуватися на показники його якості. Часто вони залежать від технічних параметрів світлодіодного екрану:

  • роздільна здатність;
  • яскравість.

РОЗДІЛЬНА ЗДАТНІСТЬ

 

Думка, чим вище роздільна здатншсть пристрою, тим більш високою виявиться якість зображення, не завжди вірна. Вибирати дозвіл лед панелі необхідно залежно від виконуваних нею завдань. Для встановленого на відкритому просторі світлодіодного екрану високе розділення недоцільне. Якщо людина повинна побачити картинку здалека, краще вибирати устаткування з низьким розділенням. Якщо купується led дисплей для приміщень, необхідно вибирати панель з високим розділенням.

ЯСКРАВІСТЬ

При виборі світлодіодного екрану за цим показником, важливо враховувати, які саме завдання стане виконувати устаткування, при якому освітленні. Говорити, чим вище яскравість, тим краще, неправильно. Занадто яскравий дисплей викликає втому очей. Він викликає роздратування, через що люди відмовляються дивитися рекламу, чого не можна допустити.

При трансляції інформації в приміщеннях в умовах приглушеного освітлення досить екрану з показником яскравості 1000 кандел. При яскравому світлі потрібно екран, що має показники − 1500 − 2000 кандел.

Що стосується лед панелей, що встановлюються на вулиці, це повинно бути світлодіодне устаткування, що має високий рівень яскравості – 5000 – 8000 кандел. В даному випадку, чим більше освітлення в місці установки led екрану, медіафасаду, тим яскравіше він має бути.

Компанія Укрсвітлодіод пропонує виготовлення внутрішніх, зовнішніх світлодіодних екранів. Якщо ви утруднюєтеся з підбором лед устаткування, наші співробітники дадуть консультацію, підшукають вам дисплей, який стане влаштовувати вас по своїх технічних показниках.