ЯК ВЛАШТОВАНИЙ ЕКРАН?


Дивлячись на LED панель, людина бачить гарне чітке зображення, але він не замислюється, з чого складається обладнання, що дозволяє бачити картинку. Давайте розглянемо, як влаштований світлодіодний екран.

З ЧОГО СКЛАДАЄТЬСЯ ЛЕД ПАНЕЛЬ

  • Передавальна карта (контролер або процесор)
  • Приймаючі карти
  • Світлодіодні модулі
  • Блоки живлення
  • Корпуси, в які поміщені модулі (кабінети).

Дисплей, фронтальну сторону якого бачить користувач, складається з кабінетів або загального корпусу, в який встановлені світлодіодні модулі. Пікселі або точки, які створюють зображення на екрані, утворюють LED діоди.

Піксель може складатися з одного, декількох лед діодів, це залежить від розмірів і характеристик обладнання. Відстань між центрами встановлених поряд світлодіодів називається кроком пікселя. Даний параметр обладнання визначає зручну відстань для перегляду зображення, а також ціну пристрою. Чим менше піксельний крок, вище концентрація точок на екрані, тим він дорожчий. Якщо відстань між точками велика, якість картинки та ціна лед табло нижче.

Крок пікселя позначається літерою «Р», вимірюється в міліметрах. Наприклад, Р10. Це означає, що відстань між центрами поруч розташованих точок становить 10 мм.

РОЗДІЛЬНА ЗДАТНІСТЬ ТА МОНТАЖ

Ще один важливий параметр світлодіодного екрану – роздільна здатність. Вона обернена пропорційно піксельному кроці. Роздільна здатність впливає на вартість екрану. Чим вона вище, тим дорожче обладнання і тим якісніше транслюється картинка. Табло з низькой здатністю застосовують для установки на вулиці. Відстань від дисплея до людини в такому випадку велика, пікселі зливаються, дозволяючи бачити зображення в цілому. Панелі з високою роздільною здатністю частіше встановлюють всередині приміщень.

СТРУКТУРА ПЕРЕДАЧІ ІНФОРМАЦІЇ

Сигнал (відео, фото, текстова, графічна та інша інформація) з комп’ютера передається на контролер (процесор), звідти в екран на відповідну характеристикам кількість приймаючих карт, з них на модулі, в які вмонтовано електроніка і самі led діоди, що відображають візуально зображення .

Через процесор можна не тільки показувати завантажені в пам’ять ролики, але і відображати потокове відео з різних джерел.

Також можна управляти екраном віддалено через комп’ютер (див. схему).

ДОДАТКОВІ УМОВИ

Картинка, призначена для показу на LED панелі, повинна відповідати технічним параметрам обладнання. В іншому випадку якість зображення знизиться.

Якщо ви хочете придбати лед панель, але не впевнені у виборі, зателефонуйте в нашу компанію. Менеджери підберуть вам обладнання з оптимальними технічними характеристиками.