СВІТЛОДІОДНІ ЕКРАНИ І СПОРТ

Сьогодні світлодіодними екранами вже не здивувати нікого. Їх встановлюють на великих стадіонах, спортивних майданчиках для трансляції змагань, що проводяться. Але зовсім нещодавно тільки відомі і великі клуби могли собі дозволити купівлю і установку такого устаткування. Але, як показала практика, світлодіодні панелі чинять дію на глядачів. Тому, незважаючи на вартість led дисплеїв, їх почали встановлювати на багатьох спортивних об’єктах.

Світлодіодні панелі встановлюються на різних спортивних аренах – в льодових палацах, баскетбольних залах, на стадіонах. На спортмайданчиках можна побачити відеоустаткування різних видів:

  • відеокуби, лед екран у яких розташований на кожній їх стороні;
  • екрани, встановлені в центрі трибун;
  • відеоборт, встановлений по периметру ігрового поля.

Незалежно від виду встановленого відеоустаткування воно дозволяє глядачам не пропустити жодної хвилини змагань. Воно дозволяє транслювати уболівальникам не лише хід матчів, але і іншу яскраву і барвисту інформацію – рекламу, оголошення. Світлодіодні екрани будь-яких моделей коштують недешево, вимагають обслуговування кваліфікованих фахівців. Крім того, для показу реклами і відео вимагається організувати міні-студію, співробітники якої стануть займатися контентом і рекламними показами.

ВИМОГИ ДО ЕКРАНІВ, ЩО ВСТАНОВЛЮЮТЬСЯ НА СТАДІОНАХ

Поширення відеодисплеїв привело до того, що сьогодні усі великі стадіони ними оснащені. Тепер вони стали їх невід’ємним атрибутом. В результаті спортивні федерації і асоціації встановили вимоги, яким повинні відповідати led панелі:

  • встановлено устаткування повинно бути так, щоб не піддавати загрозі життя і здоров’я гравців і уболівальників;
  • екрани не повинні заважати огляду і перегляду змагань;
  • яскравість має бути такою, щоб не сліпити публіку;
  • трансльовані на дисплеї відеоматеріали не повинні порушувати авторські права.

Крім того, вимоги до відеоекранів постійно підвищуються. Так, пристрої повинні працювати при низьких температурах, якщо змагання проходять взимку на вулиці, бути стійкими до вологи під час використання у басейнах.

ЧОМУ НА СТАДІОНАХ ВСТАНОВЛЮЮТЬ САМЕ LED ДИСПЛЕЇ

На спортивних аренах встановлюють світлодіодні екрани, а не табло інших видів з кількох причин. Це дисплей, на якому можна не лише показувати поточні події, але і повтори. Крім того, він розрахований на показ реклами, розважальної інформації. Особливо важливий вплив реклами на глядачів – під час емоційного підйому вона справляє на уболівальників особливо сильне враження.

Але не лише на стадіонах потрібні лед панелі. Автомобільні, лижні перегони, будь-які інші види спорту, де в процесі змагання спортсмен віддаляється від уболівальників і трибун, потребують відеоустаткування, здатного передавати інформацію в режимі реального часу. Установка лед панелей і трансляція на них з камер спостереження ходу змагань – відмінний спосіб підтримати інтерес у глядачів. Крім того, мобільні світлодіодні екрани використовуються в містах. Їх тимчасово встановлюють в громадських місцях, щоб фанати, що не потрапили на змагання, могли видалено вболівати за улюблену команду або спортсмена.

Наша компанія – виробник led екранів, які здатні працювати як на вулиці при будь-якій температурі, так і в сухому або вологому приміщенні. Скористайтеся нашими послугами, замовте виготовлення світлодіодного дисплея для установки на спортивній арені. Якщо у вас є питання по технічних можливостях лед устаткування, задайте їх менеджерам компанії. Наші співробітники вам дадуть детальну консультацію, приймуть замовлення на виробництво екрану і зорієнтують по термінах його доставки та монтажу.