СФЕРИ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЕКРАНІВ

Устаткування, зроблене на основі світлодіодних технологій, все сильніше входить в наше життя. Це освітлювальні прилади для будинку і виробництв, кишенькові ліхтарики. Також світлодіодні технології використовуються в автомобілебудуванні. І, зрозуміло, вони застосовуються в рекламній сфері.

СПОРТИВНІ ПОДІЇ

Спортивні змагання завжди притягають велику кількість глядачів. Тому вже на усіх стадіонах можна побачити лед екрани. Їх встановлюють з кількох причин:

  • для показу розважальної інформації;
  • для показу повторів значимих подій матчу;
  • для трансляції реклами спонсорів заходу.

Перевага led дисплеїв для показу реклами – можна завантажити ролик буквально за декілька хвилин до змагань. Крім того, є можливість міняти порядок виведення реклами по ходу змагань.

РОЗВАЖАЛЬНІ І СВЯТКОВІ ЗАХОДИ

На концертах, шоу, святкових заходах теж широко застосовують світлодіодні дисплеї. Це пов’язано з тим, що led дисплей – єдине устаткування, яке може досягати величезних розмірів, а в сонячну погоду не бліковать. Крім того, використовуване на виїзді відеоустаткування легко монтується і демонтується.

РЕКЛАМА НА МІСЬКИХ ВУЛИЦЯХ

У місцях з великою прохідністю можна часто побачити білборди. Ось тільки такий рекламний носій не завжди зручний. Щоб почати рекламну кампанію, потрібно надрукувати банер, приклеїти його до щита. Але, коли вимагається швидко змінити інформацію, це зробити складно. Крім того, не завжди на рекламні майданчики є клієнти. В цьому випадку власникам щита доводиться вішати на нього свій рекламний плакат або якось прикрашати іншим чином. Усе це – зайві витрати.

Встановивши замість білборда led екран, подібної проблеми не виникне. У один дисплей можна завантажити ролики 20 замовників. Крім того, при його використанні зникають такі фінансові і тимчасові витрати, як друк і установка банера. Вивільнений час можна згаяти на пошук клієнтів, які транслюватимуть рекламу на відеопанелі.

МОБІЛЬНІ ВАРІАНТИ

Мобільний варіант відеоустаткування – вантажний автомобіль, борт якого оснащений лед панеллю. Такий варіант зручний для виїзних вечірок, організації короткочасних заходів. Вантажівку, що також роз’їжджає по місту з відеоекраном можна задіяти в рекламній кампанії.

Перевага мобільних версій – не потрібно підключення до лінії електроенергії, окремий пульт управління. Усе це передбачено на борту автомобіля. Наша компанія пропонує послуги виробництва сучасних led екранів будь-яких розмірів. Ми зберемо по вашому замовленню відеоустаткування, яке можна використати на вулиці, встановити як на платформі автомобіля, так і на стойці на перехресті або фасаді будівлі, на стадіоні. Для замовлення світлодіодного дисплея подзвоните нам по телефону або відправте повідомлення через сайт.