ВІЗУАЛІЗАЦІЯ ОБ’ЄКТУ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ РОЗТАШУВАННЯ СВІТЛОДІОДНОГО ЕКРАНУ

Дизайнери компанії “Укрсвітлодіод” готові допомогти клієнтові зробити візуалізацію об’єкту. Ми допоможемо зрозуміти, як стане виглядати світлодіодний екран на фасаді будівлі або металевої конструкції до його установки. Візуалізація дозволить підібрати краще місце монтажу лід устаткування. Що вимагається зробити:

  • Визначте, де планується монтувати led устаткування.
  • Сфотографуйте об’єкт з точки, звідки стануть дивитися рекламу вуличні перехожі, відвідувачі магазину, бізнес-центру.
  • Вкажіть в заявці бажаний розмір лед дисплея, зразкове місце, де хочете його розташувати.

Після того, як ви вишлете необхідні відомості, подзвоните. Менеджер компанії вивчить отриману інформацію, допоможе визначити оптимальний крок пікселя, відповідний розмір світлодіодного екрану.

Також фахівці компанії дають клієнтам поради з приводу роликів, банерів, які транслюватиме led панель.

ВИМОГИ ДО КОНТЕНТУ

При створенні відеоряду, статичного зображення потрібно пам’ятати − потенційний покупець тільки зблизька добре розгледить показуване екраном. Людина, що знаходиться далеко (десятки – сотні метрів), побачить тільки великі зображення, дрібний текст перехожому прочитати буде неможливо. Тому потрібно ретельно вибирати шрифт, розмір тексту. Бажано відмовитися від великої кількості дрібних деталей в картинках, вони відвернуть глядача від вивчення основної інформації.

Оптимальна тривалість одного кадру відеоролика – до 3 секунд. Вимога обумовлена тим, що людина часто затримує погляд на рекламній панелі на 1 – 2 секунди і повинен отримати за цей час максимум інформації. При цьому бажано, щоб тривалість усього ролика не перевищувала 10 – 15 секунд.

Зв’язатися з фахівцями нашої компанії, які зроблять вам візуалізацію об’єкту, можна по телефону або через сайт.