ОПЕРАТОРАМ ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ : ЕФЕКТИВНА СВІТЛОДІОДНА РЕКЛАМА

Зовнішню рекламу можна зустріти всюди – в мегаполісах і невеликих містах, уздовж автомагістралей, що сполучають сусідні міста, на жвавих перехрестях і трасах. Велика кількість рекламних носіїв, що стоять всюди, привела до того, що увага споживачів розсіюється. Вони просто не можуть виділити серед величезного числа оголошень те, де міститься дійсно цікава їм пропозиція. Але притягнути увагу потенційного покупця можна, якщо вибрати правильний рекламний носій.

ВІДЕОУСТАТКУВАННЯ ДЛЯ ЕФЕКТИВНОЇ РЕКЛАМИ

  • Світлодіодні вивіски. Устаткування, яке добре привертає увагу перехожих до магазину або офісу.
  • Відеоекрани. Перевага цього рекламного носія – будь-які розміри і форми (квадратна, прямокутна горизонтальна та вертикальна).
  • Медіафасади – гнучкі світлодіодні екрани, часто займають усю поверхню фасаду будівлі. Переваги устаткування цього типу – легкість, практичність, залучення увага аудиторії. Медіафасади вважаються відмінним вибором для показу реклами в мегаполісах, великих спортивних аренах, аеропортах.
  • Стелы і сітілайты – рекламні носії, що встановлюються уздовж доріг, тротуарів, на різних відкритих майданчиках, де буває великий потік перехожих. На стелах, сітілайтах часто розміщують відеоконтент, цікавий різній аудиторії.

Відеоекрани, вивіски і інші рекламні носії, створені на основі світлодіодних модулів, по вашому замовленню виготовить компанія “Укрсвітлодіод”. Якщо ви не можете визначитися, яке устаткування краще всього підійде під ваші завдання, звернетеся по допомогу до наших фахівців. Вони допоможуть вам підібрати відеоустаткування, яке влаштує вас по ефективності привертання уваги цільової аудиторії, технічним характеристикам, вартості.