ПРОГРАМИ ДЛЯ СВІТЛОДІОДНИХ ЕКРАНІВ

Для роботи світлодіодного екрану мало його зібрати, необхідно встановити програмне забезпечення, за допомогою якого можна буде встановлювати графік виходу контенту. Також ПЗ дозволяє захистити систему від хакерів і забезпечити контроль роботи устаткування.

ОСНОВНІ ПАРАМЕТРИ ВИБОРУ ПРОГРАМНИХ ПРОДУКТІВ ДЛЯ LED ПАНЕЛЕЙ

  • Якість трансляцій. Має значення якість передачі кольору, можливість установки рівня яскравості, роздільна здатність екрану, відтворні формати.
  • Наявність функції установки часу виходу контенту.
  • Ведення журналу лігв, в якому відбивається інформація про операції, які здійснюють користувачі.
  • Наявність меню українською мовою.
  • Захист від хакерів та неузгодженого виведення роликів і іншої інформації на екран.

ПОПУЛЯРНІ ПРОГРАМИ ДЛЯ УПРАВЛІННЯ ЛЕД ПАНЕЛЯМИ

LedArt – програмне забезпечення для світлодіодних панелей, що відрізняється простотою налаштування. Має русифіковане меню, підходить для контроллерів HD – C1, С3, К1 і К2. У ПЗ є невеликі недоліки – не завжди зрозумілий переклад кнопок, а також некоректна робота з пошуковими системами “Яндекс” і “Хром”, антивірусами.

LEDShow TW – зрозуміла для освоєння і експлуатації програма для роботи з відеоекранами. Переваги ПЗ – підтримка ОС Linux, Windows, різних мов, орієнтований на користувача інтерфейс. Програма дозволяє управляти контентом через персональний комп’ютер, а також додавати анімацію, текстову інформацію.

HD Player – програмне забезпечення, що дозволяє управляти екраном через ПК. Плюс програми – підказки червоного кольору, що полегшують користувачеві вибір опцій для переходу до наступного етапу. Мінус ПЗ – необхідність ручного калібрування відеоекрану, що непросто зробити неспеціалістові.

Якщо ви не знаєте, яке програмне забезпечення вибрати для управління світлодіодним екраном, вам допоможуть наші фахівці. Вони проведуть установку ПЗ, зроблять необхідні налаштування. Для замовлення послуги зв’яжіться з нашим менеджером по телефону або через сайт.