ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ ТА ЗА РУБІЖ

Готові світлодіодні екрани, що пройшли тестування, до вантаження на транспорт і відправки клієнтові ретельно упаковуються:

  • лед панелі розміщуються в спеціальному обрешетуванні, виготовленому з дерева, яке під час транспортування служить електронному устаткуванню надійним захистом від отримання механічних ушкоджень;
  • обрешетування з екраном надійно фіксуються у вантажному відсіку автотранспорту, що повністю виключає падіння устаткування під час перевезення;
  • або кабінети вирушають в спеціальних кейсах.

Наша компанія користується послугами надійних і перевірених перевізників, завдяки чому ми можемо доставляти замовлення клієнтам у будь-яку точку України в короткі терміни. Можемо доставляти світлодіодні екрани різних розмірів. Транспортування продукції за рубіж здійснюється спеціалізованими транспортними компаніями.

Для уточнення вартості доставки світлодіодного єкрана зв’яжіться з представниками нашої компанії. Менеджери підприємства дадуть вам детальну консультацію, зроблять точний розрахунок перевезення led екрану від місця виробництва до вашої організації або місця установки. Для отримання інформації подзвоните в наш офіс в Києві або в одну з філій, яка територіально розташована до вас щонайближче.