ВАРІАНТИ КРІПЛЕННЯ LED ЕКРАНІВ

Розміщувані на вулицях LED екрани можуть кріпитися декількома способами. Основні види кріплень :

  • на даху;
  • настінний;
  • на опорних стовпах;
  • за допомогою підвісного кріплення.

ОСОБЛИВОСТІ КРІПЛЕНЬ РІЗНИХ ВИДІВ

Монтаж екрану на дах пов’язаний з великими складнощами. Такий спосіб можливий тільки при вуличному розміщенні устаткування.

Установка на двох опорних стовпах найчастіше використовується на спортивних майданчиках. Наприклад, так монтують відеодисплеї на стадіонах або іподромах. Є варіант монтажу дисплея на одній опорі – так монтують устаткування поряд з автодорогами.

Підвісне кріплення підходить як для розміщення екрану на вулиці, так і усередині приміщень. Така установка устаткування вважається середній складності.

Настінний монтаж буває декількох видів:

  • Кріплення дисплея безпосередньо до стіни відносять до робіт середньої складності. Цей спосіб застосовують при вуличному розміщенні відеопанелі, внутрішньому.
  • Кріплення на металеву конструкцію – легкий варіант монтажу, який також застосовують як при зовнішньому, так і внутрішньому розміщенні екрану.
  • Кріплення на металеву конструкцію – легкий варіант монтажу, який також застосовують як при зовнішньому, так і внутрішньому розміщенні екрану.

ПРО ЩО ТРЕБА ЗНАТИ

Монтаж світлодіодного дисплея – робота для фахівців, які зможуть провести установку відеоустаткування так, щоб не було ризику його падіння. Співробітники нашої компанії знайомі з усіма способами монтування LED екранів різних видів – вуличних, внутрішніх. Вони проведуть установку згідно з вимогами, правилами безпеки.

Для замовлення купівлі і установки світлодіодних екранів подзвоните в наш офіс по телефону або відправте повідомлення через форму на сайті. Менеджер погоджує з вами технічні характеристики устаткування, дату постачання і виїзду монтажної бригади.