КОЛИ ОКУПИТЬСЯ LED ЕКРАН?

Вкладення грошових коштів у світлодіодні дисплеї вигідне. На сьогодні багато компаній зайняли своє місце на ринку зовнішньої реклами. Ось тільки друкарські вивіски вже не здатні відповідати вимогам своїх власників:

  • Вже не виходить дістати нового клієнта. Друкарська вивіска не дає можливості показувати різну рекламу. На ній показується інформація тільки якогось одного, максимум трьох клієнтів. В результаті – іншим замовникам, що бажають розмістити рекламу на вивісці, доводиться відмовляти.
  • Друкарська вивіска статична, незмінна. Доход, який можна з неї отримати за місяць, стабільний, але однаковий.

Але відхід клієнта з рекламою – це недоотриманий доход для організації, яка здає в оренду рекламні місця. Адже, отримавши відмову, замовник, що не відбувся, йде до конкурентів. Він йде туди, де його інформацію зможуть розмістити і показати цільовій аудиторії.

ВИХІД З СИТУАЦІЇ

Поки один бізнесмен пропонує друкарські рекламні площі, інший використовує сучасне устаткування. Він міняє звичайну вивіску на світлодіодний екран. При цьому прибуток цього бізнесмена можна легко прорахувати. Якщо перший отримує свої умовні 10 тисяч в місяць за розміщення банера, то у другого прибуток вищий. Рекламні ролики, які показують на led дисплеї, в середньому тривають близько 5 хвилин. У цей часовий період вміщується до 30 замовлень. Таким чином, прибуток від одного рекламного місця підвищується в 30 разів. І це високий показник.

Використання для трансляції реклами лід панелі вигідно не лише власникові устаткування, але і його клієнтові:

  • динамічні картинки привертають увагу великого числа людей, що у результаті збільшує число покупців, користувачів послуг;
  • вартість виготовлення відеоролика нижча, ніж друк банера;
  • легка зміна електронних картинок, немає необхідності в монтажі і демонтажі реклами, як це буває з надрукованими банерами;
  • оперативність розміщення реклами, можливість її корекції;
  • відсутність витрат на оплату роботи монтажників для розміщення/поклейки друкарської реклами.

Для розрахунку окупності світлодіодного екрану потрібно підрахувати доход від реклами за місяць і вартість пристрою. З отриманої суми потрібно відняти витрати на електроенергію і інтернет за місяць. В середньому вийде, що окупити купівлю led дисплея вийде максимум за півроку.

Якщо ви хочете встановити світлодіодний екран і транслювати на ньому рекламу в цифровому форматі, зателефонуйте нам по телефону або надішліть запит через сайт, щоб менеджер компанії вам подзвонив сам.