ВАРТО ЛИ ДАВАТИ ЗОВНІШНЮ РЕКЛАМУ?

Бізнесмени ретельно стежать за тим, куди вкладати гроші. І у них є питання, чи буде ефективною зовнішня реклама, і якщо так, то з чого почати просування послуги і товарів.

ВИКОРИСТАТИ ЗОВНІШНЮ РЕКЛАМУ ЧИ НІ?

Зовнішня реклама – засіб просування, яке відоме вже не одне десятиліття. Її плюси в тому, що вона працює цілодобово. Крім того, на відміну від телевізора або радіо, її не можна вимкнути. Також проведені компанією Arbitron дослідження показали, що більше 60% пасажирів і водіїв наземного транспорту рішення про здійснення покупки товару приймають поза домом. При цьому половина опитуваних вказала, що до прийняття рішення їх підштовхнула реклама, розміщена на білборді або відеоекрані. І це говорить про те, що зовнішня реклама – дійсно ефективний спосіб просування продукції і послуг.

ПОЧИНАЄМО ДАВАТИ РЕКЛАМУ: ПЕРШІ КРОКИ

  • Спочатку потрібно визначити цілі рекламної кампанії. Від цього стануть залежати показники її ефективності. Також потрібно встановити, які показники стануть визначати її успіх. Це може бути зростання кількості користувачів в групі соцсети або на сайті компанії, збільшення кількості відвідувачів магазину.
  • Реклама має бути креативною, тоді вона стане привертати увагу людей. Але при цьому людина повинна зрозуміти, чим цінний для нього пропонований товар.
  • Зовнішня реклама має бути короткою. Людина, що проходить по вулиці, не стане зупинятися біля білборда, щоб прочитати, що на нім написане, він просто окине його поглядом. Тому реклама має бути короткою і обов’язково включати контакти компанії або магазину: телефон або адреса.

Важливий момент: за результатами досліджень компанії Arbitron, зовнішня реклама приводить на сайт рекламодавця покупців в 2 рази частіше, ніж з друкованих видань, і в 3,5 разу частіше, ніж після перегляду TV.

Але, запускаючи зовнішню рекламу, варто віддавати перевагу сучасним рекламним носіям. Ми пропонуємо використати для розміщення реклами світлодіодні екрани. Їх переваги – можливість транслювати інформацію в різних форматах, дальність видимості сотні метрів, високу якість зображення.

Для купівлі світлодіодного екрану подзвоніть до нас в офіс або відправте електронну заявку через сайт. Також наші менеджери допоможуть вам в підборі LED дисплея, щоб він максимально підходив під завдання вашої компанії