СВІТЛОДІОДНИЙ ЕКРАН ДНІПРО

Led дисплеї -эффективное устаткування, що дозволяє швидко притягнути увагу до реклами товарів і послуг. Світлодіодні панелі відрізняє висока якість зображення, велика дальність видимості. Це дозволяє потенційним покупцям товарів і споживачам послуг помітити рекламу здалека.

ХАРАКТЕРИСТИКИ ДИСПЛЕЇВ

  • Можуть бути різних розмірів – компактні, середні, широкоформатні.
  • Економічні – мають невисоке споживання електричної енергії.
  • Термін експлуатації дисплея – 100000 годин постійної роботи.
  • Крок пікселя. У зовнішніх моделей крок пікселя складає 5 – 30 мм, у интерьерных – 1,5 – 5 мм Чим менше кроку, тим вище чіткість картинки.
  • Яскравість. У зовнішніх дисплеїв вона складає – 4000 – 9000 кд/кв. м, у интерьерных – 1500 – 4000 кд/кв. м.
  • Робоча температура вуличних пристроїв від – 40 °C до +50 °C, у интерьерных – від – 10 °C до + 40°C.

СВІТЛОДІОДНИЙ ЕКРАН ДНІПРО ЦІНА

У скільки обійдеться вартість відеоустаткування, залежить від його технічних характеристик, розміру, колірності. Залежно від мети використання панелі можна придбати монохромну модель, в яку встановлені модулі зі світлодіодами, здатними горіти тільки якимсь одним відтінком, або кольорову, яка може передавати 16,7 млн. тонів.

Виготовляємо світлодіодні екрани будь-яких видів і розмірів.

СВІТЛОДІОДНИЙ ЕКРАН ДНІПРО КУПИТИ

Наша компанія “Укрсвітлодіод” пропонує організаціям Дніпра виготовлення світлодіодних led екранів в Дніпрі , які підійдуть під той тип реклами, який ви плануєте використати. Ми виготовимо по вашому замовленню панель рухомий рядок, дисплей для показу роликів і оголошень, курсу валют, хрести для аптек. Переваги звернення до нас – ми працюємо по усій Україні і пропонуємо замовникам комплексні послуги. Наші співробітники допоможуть вам вибрати відеоустаткування, після чого ми виготовимо для вас led дисплей і проведемо його установку. Надаємо гарантію на зроблене нами устаткування.