ЩО ТАКЕ SMD ДІОДИ?

Технологія SMD (Surface Mounting Device) дозволяє створити не один світлодіод великої потужності, а групу світлодіодів невеликого розміру, що відрізняються енергоефективністю. Перевага такої групи – кут світіння до 160°, висока яскравість. Крім того, світлодіоди цього виду здатні пропрацювати 100000 годин.

ОСОБЛИВОСТІ ВИРОБНИЦТВА SMD-СВІТЛОДІОДІВ

  1. Вирощування кристала. Термін зростання може доходити до декількох років навіть з урахуванням автоматизації роботи. За зростанням кристала забезпечується ретельний контроль, щоб він вийшов однорідної структури. Вирощуються кристали на підкладці.
  2. Готова вирощена плівка ріжеться на потрібні розміри, після чого робиться установка корпусу, під’єднування до контактів.
  3. Кристали на підкладці з кремнію впроваджуються в плату. Потім на них наносять люмінофор. Далі відбувається розробка LED- модуля. Їх розміри бувають різними.

Світлодіоди ставляться один від одного далі, ніж вони за розміром. В результаті такої установки виходить розсіяне і при цьому рівномірне світло. Так забезпечується висока сумарна яскравість і низька споживана потужність світлодіодів.

ОСОБЛИВОСТІ ПІДКЛЮЧЕННЯ

Що потрібно знати при установці SMD- світлодіодів:

  • послідовно встановлювати світлодіоди допускається через один резистор;
  • світлодіоди цього типу не можна використати як один елемент навантаження для блоку живлення;
  • включення через один резистор паралельно заборонене, можливе перевантаження, перегрів;
  • не можна збільшувати робочий струм, це приведе до поганої світловидатності і перегрівання.

ПЛЮСИ SMD-СВІТЛОДІОДІВ І ПРАВИЛА ВИБОРУ

Головними перевагами цих світлових діодів є компактні розміри, висока щільність установки, широка колірна палітра. Крім того, за рахунок низького споживання енергії використання світлодіодів вигідне у фінансовому плані.

При виборі світлодіодів треба враховувати їх розміри, потужність, робочу напругу, робочий струм, матеріал виготовлення. Якщо ви не знаєте, які діоди підійдуть вам для виготовлення LED екрану, скористайтеся послугами співробітників компанії “Укрсвітлодіод”. 

Ми займаємося виготовленням лед дисплеїв і наші фахівці дадуть кожному клієнтові повноцінну консультацію, допоможуть підібрати устаткування з відповідними технічними характеристиками. Щоб поставити питання або замовити LED екран, відправте повідомлення через форму сайту або подзвоніть нам.