ОЧІКУЄТЬСЯ РЕВОЛЮЦІЯ – СЛОВО ЗА ЦИФРОЮ

У сфері зовнішньої реклами (out – of – home) найближчим часом очікується цифрова революція. З боку може виглядати, що відбувається заміна звичних рекламних носіїв на електронні. На ділі ситуація серйозніша. Відбувається утворення загального digital- простору. Воно об’єднує різні види реклами – зовнішню, друкарську, TV, радіо.

ПЕРСПЕКТИВИ ЦИФРОВОЇ ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ

Фахівці, що займаються вивченням і поширенням реклами у форматі out-of-home, вважають, що найближчим часом станеться збільшення долі цифрової реклами на ринку рекламних носіїв. За словами експертів, рекламодавці хочуть бути упевненими в тому, що їх пропозиції дійдуть до цільової аудиторії. І цифрові рекламні носії для цього підходять краще всього:

  • внутрішні LED екрани;
  • вуличні LED екрани;
  • медіафасади.

При цьому по заявах фахівців, найбільш перспективний напрям розвитку – аудіовізуальний контент. Під ним розуміється формат, який працює без якої-небудь прив’язки до рекламного носія. Тобто один і той же ролик можна показувати на світлодіодному екрані, TV, мобільних гаджетах. Все йде до того, що межі між рекламними носіями поступово стиратимуться все більше.

ЗРОСТАННЯ DIGITAL OUT-OF-HOME

За заявою фахівців, особливе зростання відмічене у сфері зовнішньої реклами. Вже не один рік її обганяє по зростанню тільки телереклама. При цьому зростання відмічене саме в цифровому форматі зовнішньої реклами. Він в кілька разів вище, чим у звичайної out-of-home. Це пов’язано з тим, що використання цифрових носіїв дозволяє максимально швидко запустити рекламну компанію, автоматично міняти контент, робити точкові звернення до клієнта.

ЧИМ ЕФЕКТИВНИЙ DIGITAL-ФОРМАТ

  • Інтерактивність. Реклама, що рухається, привертає більше уваги, ніж статична.
  • Креативність. Можна запускати незвичайну рекламу, тестувати нестандартні рішення.
  • Різноманітність контенту. На цифровому устаткуванні можна показувати ролики, статику, рухоми рядки.

Компанія “Укрсвітлодіод” виконає ваше замовлення на виробництво світлодіодного зовнішнього екрану будь-якого розміру. Наші співробітники підберуть вам устаткування з оптимальними характеристиками (крок пікселя, яскравість, кут огляду). Для замовлення устаткування або отримання консультації подзвоните до нас в офіс. Також ви можете відправити нам заявку через форму зворотну зв’язку, розміщену на сайті.