РОЛЬ І ПЕРЕВАГИ ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ

Коли розробляється рекламна кампанія, фахівці переслідують мету, щоб реклама в пам’яті цільової аудиторії засіла надовго. У рекламній сфері є декілька способів досягти поставлених завдань. Наприклад, можна замовити величезну кількість показів роликів на різних медіа майданчиках. Ось тільки подібний спосіб просування доступний не для усіх, оскільки є витратним. Внаслідок чого маркетологи вимушені знаходити інші варіанти вирішення проблеми.

ЩО ТРЕБА ДЛЯ СТВОРЕННЯ ЕФЕКТИВНОЇ РЕКЛАМИ

  • Визначити цільову аудиторію, скласти її детальний портрет.
  • Зробити розробку плану стратегії.
  • Провести запуск кампанії.
  • Зробити аналіз результатів.
  • Подивитися, як можна поліпшити рекламну кампанію і провести її оптимізацію.

У 2017 році були проведені дослідження, за результатами яких стало зрозуміло, що серед кампаній, що найбільш запам’ятовуються, є бренди, які поєднували обидва способи просування – фізичні і фінансові вливання. І усі ці бренди використали для просування зовнішню рекламу.

ПЕРЕВАГИ ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ

  • Рекламу бачить велика кількість людей.
  • Великий вибір форматів.
  • Можливість таргетування.

Крім того, по дослідженнях аналітиків, зовнішня реклама не викликає у людей такого роздратування, як інші медійні засоби. Це пов’язано з тим, що вона не заважає споживачам вести їх звичний спосіб життя, вона не викликає негативних емоцій.

Зовнішня реклама корисна, вона пропонує потрібні споживачам товари. Також вона допомагає зробити вдалий вибір. Що важливе – цю рекламу хочеться додивитися до кінця. Тому розміщення роликів і оголошень на led екранах і білбордах вигідно.

Не помітити зовнішню рекламу неможливо. Тому її використання дозволяє збільшити аудиторію. Що важливе, оскільки усе менше людей дивляться телевізор або слухають радіо. Але люди виходять на вулицю, і там вони можуть побачити те, що хочуть донести до них рекламодавці.

Світлодіодний екран – устаткування яке дозволить притягнути увагу споживачів до реклами. Велика дальність видимості, яскравість і чіткість картинки зроблять рекламну кампанію успішною. Наша компанія займається виробництвом світлодіодних екранів будь-яких форматів. Зв’яжіться з нами, щоб замовити led устаткування або отримати консультацію фахівців з вибору світлодіодного дисплея для установки на вулиці. Наші менеджери допоможуть вам зробити вдалий вибір.