РУХОМИЙ РЯДОК ЯК ЕФЕКТИВНА РЕКЛАМА

Рядок, що біжить, – вид оптичної реклами, що користується особливою популярністю. Якщо порівнювати з повнокольоровими великими дисплеями, може здатися, що вона програє. Рядки, що біжать, мають чималу кількість переваг:

  • простота установки;
  • компактні розміри устаткування;
  • легке сприйняття;
  • потрібна інформація уміщається на незначній площі.

Серед інших плюсів рядків, що біжать, варто відмітити простоту обслуговування, невисоку вартість світлодіодного екрана компактного розміру. Також він зручний послідовним показом інформації. В результаті чоловік може не лише прочитати, але і встигнути записати потрібні відомості, щоб надалі подзвонити, придти в магазин за товаром або в компанію, за послугою, що цікавіть його.

ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ

Завдяки невеликим розмірам, легкості монтажу світлодіодні рядки, що біжать, все частіше встановлюють в місцях великої прохідності. Устаткування можна побачити на АЗС, в транспорті. Крім того, рядки, що біжать, використовуються як вивіски над магазинами, офісами.

Рядки, що біжать, – діючий інструмент для малого бізнесу, який хоче запустити ефективну рекламу. Адже на табло можна транслювати будь-яку інформацію – про знижки, акції, адреси, по яких розташовані додаткові торгові відділи магазину, різновиди товарів. Екран працюватиме за будь-якої погоди, буде помітний при будь-якому освітленні.

Що важливо для власника відеоустаткування – світлодіодні рядки повністю підготовлені до експлуатації, дається програмне забезпечення, що дозволяє управляти трансляцією інформації. При цьому ПЗ дозволяє використати численні спецефекти, що дозволяють гарантовано притягнути увагу перехожих. Компанія “Укрсвітлодіод” зробить за замовленням клієнта компактні світлодіодні рядки в потрібних розмірах і потрібного світіння діодів. Для купівлі устаткування подзвоните нам, відправте заявку через сайт. Якщо у вас залишилися питання, задайте їх менеджерам компанії. Фахівці розповідять про технічні можливості відеоустаткування, приймуть заявку на виробництво, установку led екрану.