ДЛЯ АКТОВОГО ЗАЛУ

Установка світлодіодних екранів на сценах актових залів дозволяє забезпечити показ відео, графічної інформації, зображень, текстових повідомлень, а також відеотрансляцію ходу заходи, дасть можливість глядачам останніх рядів добре бачити, що відбувається на підмостках.

Таке обладнання підходить для розміщення в залах готелів, будинків культури, бізнес-центрів і т. д. Використовується при проведенні святкових заходів, конференцій, семінарів, майстер-класів і т. п.

ЯКИЙ LED ЕКРАН ДЛЯ АКТОВОГО ЗАЛУ КУПИТИ

Для установки в актовому залі використовуються, як правило, інтер’єрні лед панелі з кроком пікселя від 4 до 8 мм. Але можливий варіант, коли обладнання має крок від 3 до 10 мм. З якими параметрами вибрати світлодіодний екран, залежить від відстані, з якого глядачі будуть бачити інформацію.

Наприклад, при кроці пікселя 6 мм, комфортна відстань з якого картинка буде цілісною і не розпадатиметься на окремі пікселі − 5 м. Також треба враховувати і площу панелі. Оптимальна відстань для перегляду обчислюється за формулою “площа екрану х 10”.

Виготовляємо LED екрани для актового залу будь-яких видів і розмірів.

Встановлюватися діодні дисплеї в актовому залі можуть декількома способами :

  • на стіні;
  • на металевій стойці;
  • на розбірних конструкціях.

LED ЕКРАН ДЛЯ АКТОВОГО ЗАЛУ ЦІНА

На вартість світлодіодної панелі впливають її технічні характеристики:

  • габарити;
  • крок пікселя (чим він менший, тим вище буде вартість);
  • спосіб управління (через LAN, GSM, Wi – Fi).

При виборі світлодіодного дисплея необхідно враховувати розміри приміщення, для якого він отримується. Треба вибрати таку модель, з якою зручно дивитиметься відео або текстову інформацію глядачам перших, останніх рядів. Якщо ви утруднюєтеся з вибором лед екрану для актового залу, то звернетеся по допомогу до співробітників компанії “Укрсвітлодіод”. Вони підберуть екран, який підійде по своїх габаритах для актового залу вашого готелю або бізнес-центру, влаштує вас за своєю вартістю, технічними характеристиками.