ПРИЧИНИ ПОПУЛЯРНОСТІ СВІТЛОДІОДНОЇ РЕКЛАМИ

Світлодіодні вивіски – сьогодні, напевно, найпопулярніші рекламні носії. Але так було не завжди. Незважаючи на те, що світлодіоди були винайдені ще в 30-х роках 20 століття, їх протягом тривалого часу використовували тільки в якості декоративного освітлення на святах і встановлювали в автомобільні фари. Все змінилося в 70-х, коли світлодіоди стали використовувати в зовнішній рекламі. І з тих пір led вивіски тільки нарощували популярність. Сталося це з наступних причин.

ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ

Одно з переваг світлодіодних дисплеїв – низьке споживання електричної енергії. При порівнянні з іншими світловими вивісками – вигода відчутна, в 3 – 4 рази. Також устаткування здатне функціонувати при низькій напрузі, не перегріватися під час роботи.

ВИСОКИЙ РІВЕНЬ ЯСКРАВОСТІ

Світлодіоди горять яскравіше, ніж лампи, встановлені у світлові вивіски. Можна побачити соковиту картинку при попаданні прямих сонячних променів.

МІЦНІСТЬ І ТРИВАЛИЙ ЕКСПЛУАТАЦІЙНИЙ ТЕРМІН

Світлові дисплеї складаються з світлодіодів і являють собою міцні пластикові елементи. В результаті термін їх служби довше, ніж у інших рекламних конструкцій. Термін служби світлодіодів сягає 100000 годин.

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

Led екрани зручні тим, що на них може транслюватися інформація будь-якого формату:

  • відео;
  • текстові повідомлення;
  • динамічні картинки;
  • статичні зображення.

До плюсів світлодіодних панелей відноситься і те, що вони дозволяють встановити час показу інформації, швидкість, контролювати яскравість картинки, проводити заміну роликів при необхідності. Усе це можна робити самостійно, не прибігаючи до послуг сторонніх фахівців.

ВИСОКА ЕФЕКТИВНІСТЬ ПОКАЗУВАНОЇ РЕКЛАМИ

Картинка, що показується на лед панелі, яскрава, приваблива. Вона завжди помітна для перехожих. Адже на яскраві динамічні зображення, анімацію люди завжди обертають увагу. Наша компанія “Укрсвітлодіод” займається виробництвом світлодіодних екранів і пропонує замовити виготовлення рекламних дисплеїв з потрібними вам характеристиками. Подати заявку на складання і установку відеоустаткування ви можете по телефону або через сайт.