ПРИЧИНИ, ПО ЯКИХ СТАЛА ШИРОКО ЗАСТОСОВУВАТИСЯ ТЕХНОЛОГІЯ LED

Сьогодні світлодіодні екрани можна побачити на вулицях багатьох міст. Їх використання дозволяє донести інформацію до широкої аудиторії в короткі терміни, спонукати споживачів до здійснення купівлі. Але ж при виробництві вуличних відеоекранів до недавніх пір використовувалися інші технології – ЖК, LCD? Чому вийшло так, що LED їх витісняє?

ОСОБЛИВОСТІ LED ЕКРАНІВ

Одна з проблем екранів багатьох видів – поява відблисків при яскравому сонячному освітленні. Стає не видно, що показує дисплей. Особливо помітна така проблема при перегляді роликів, оголошень на вуличних відеопанелях. На ЖК-панелях картинка виглядає бляклою. Дисплеї LCD показують яскравіше зображення, але все таки їх яскравість не перевищує 7000 кд/кв. м. В умовах сильного сонця цього буває недостатньо. Крім того, і це важливо, в LCD є рамка, і тому зображення не буде цілісним при використанні в одному екрані декількох моніторів.

Яскравість світлодіодних екранів (LED) досягає 12000 кд/кв. м. Це означає, що зображення на дисплеї світиться значно яскравіше, ніж у екранів інших типів. Тому на світлодіодних дисплеях трансльовану інформацію набагато краще видно у будь-яку погоду, навіть сонячну.

ПЕРЕВАГИ LED ДИСПЛЕЇВ

  • Термін служби 100000 годин. Інші панелі працюють набагато менше.
  • Споживана потужність всього 250 – 300 Вт/кв. м, тобто споживання енергії нижче, ніж у інших відеоекранів.
  • Кут огляду до 160° без зниження якості картинки.
  • Робляться лід дисплеї в двох варіантах – зовнішні, внутрішні. Моделі, призначені для вулиці, мають клас захисту IP65, що робить можливою експлуатацію устаткування при температурі – 40.+50 °С.
  • Можливість створення екрану різних розмірів, оскільки він складається з окремих модулів.
  • Ушкодження одного, декількох світлодіодів не приведе до зупинки роботи пристрою. При цьому ремонт устаткування не вимагає значних засобів, доведеться замінити світлодіоди, що тільки перегоріли.
  • Можливість управління світлодіодним екраном з різних електронних пристроїв.
  • Простота підключення устаткування.
  • Невисока вартість відеоекрану в перерахунку ціни за 1 кв. м.

Скористайтеся послугами співробітників компанії “Укрсвітлодіод” для вибору світлодіодного екрану , який краще всього підійде під ваші завдання. Фахівці дадуть консультацію, допоможуть підібрати LED дисплей для вулиці, установки усередині приміщень. Щоб зв’язатися з менеджерами нашої компанії, подзвоните нам по телефону або відправте онлайн повідомлення через форму зворотного зв’язку.