ПЕРЕВАГИ LED ПЕРЕД LCD ЕКРАНАМИ

Довгий час lcd дисплеї знаходилися на піку популярності. Але тепер їх місце зайняло інше устаткування – на основі led технології. Що ж стало причиною, що світлодіодні led пристрої витіснили дисплеї покоління lcd?

ОСОБЛИВОСТІ ТЕХНОЛОГІЙ

Світлодіодні екрани виводять картинку за допомогою світлодіодів. Їх особливості і достоїнства – рівномірний розподіл світла, передача зображення високої якості. Вони використовують светоды RGB.

Lcd екрани робляться на основі рідких кристалів, їх підсвічування здійснюється флуоресцентними лампами. Яким чином працюють кристали − вони грають роль світлових фільтрів. Кристали заломлюють світло під різними кутами, а також змінюють розташування залежно від напруги електрополя.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ LED ТЕХНОЛОГІЇ ПЕРЕД LCD

  • Висока чіткість і контрастність картинки.
  • Невелика витрата електрики.
  • Можливість складати план і графік показів, настроювати трансляцію тексту і відеороликів.
  • Світлодіодні екрани допускається встановлювати як усередині приміщення, так і на вулиці.
  • Легкий ремонт світлодіодних панелей, оскільки вони складаються з незалежних модулів. В результаті виникнення несправності досить провести заміну одного або декількох модулів, що вийшли з ладу.
  • У led панелей висока частота мерехтіння, за рахунок чого у глядача, що дивиться на екран, не напружується зір.
  • LED екрани можуть бути будь-якого розміру – як невеликі, так і широкоформатні.
  • Світлодіодні екрани безпечні і екологічні, для їх виробництва не використовуються небезпечні речовини. Тоді як підсвічування lcd дисплеїв передбачає використання ртуті.

Безпека і відмінні експлуатаційні і якісні характеристики led екранів і зробили їх популярними. Особливо затребувані вони сьогодні в рекламній галузі. Наша компанія “Укрсвітлодіод” пропонує послуги виробництва і установки зовнішніх і внутрішніх світлодіодних дисплеїв різних розмірів. Для подання заявки на устаткування подзвоните до нас в офіс по телефону або відправте повідомлення через сайт. Якщо у вас є питання, ви можете задати їх нашим менеджерам.