БЕЗПЕЧНА ЕКСПЛУАТАЦІЯ LED ЕКРАНУ

При купівлі світлодіодного екрану майбутній власник звертає в першу чергу увагу на технічні характеристики устаткування. Його цікавить якість показуваної картинки, вид дисплея. Але при цьому покупець нерідко не замислюється про безпеку використання, особливостях установки лед дисплея. Адже про це варто подумати ще до купівлі пристрою. Зламана світлодіодна панель це не лише витрати на її ремонт, але і потенційна небезпека для перехожих на вулиці або відвідувачів магазину. Особливу небезпеку устаткування може представляти влітку, коли під впливом яскравого сонця відбувається його перегрівання і може статися займання.

ЩО ВИМАГАЄТЬСЯ ВРАХОВУВАТИ ПРИ ПЛАНУВАННІ УСТАНОВКИ LED ДИСПЛЕЯ

  • Світлодіодні екрани коштують недешево, тому їх монтажем повинні займатися професійні майстри. Неспеціалісти при установці устаткування можуть його пошкодити, що через що власник екрану понесе значні витрати.
  • Необхідно забезпечити екран захистом від зовнішніх умов. Наприклад, якщо він монтується на сонячній стороні вулиці, варто оснастити його датчиком уловлювання диму.
  • Необхідно, щоб led екран був оснащений устаткуванням, яке відключить його досягши критичної для роботи температури.
  • Вимагається ретельно вибирати кріплення і опорні стойки, світлодіодний екран важче за звичайний білборд, це потрібно враховувати.
  • Важливо бути упевненим в якості електричної проводки, підведеної до led устаткування. Скачки напруги можуть вивести пристрій з ладу.
  • Важливо уважно вибирати місце розміщення дисплея. Треба встановлювати його так, щоб у технічних фахівців не виникало проблем з ремонтом. Вони повинні мати легкий доступ до окремих компонент пристрою, могли без зусиль провести заміну світлодіодних модулів або демонтувати дисплей при необхідності.

Щоб монтаж пристрою було проведений за правилами, а світлодіодна панель була безпечною в експлуатації, установку варто довірити досвідченим фахівцям. Наша компанія надає клієнтам послугу монтажу куплених у нас led екранів. Також ми надаємо послугу гарантійного і постгарантійного ремонту. У нас працюють майстри, знайомі з усіма нюансами установки лед устаткування. Тому, звернувшись в нашу компанію, ви купите і встановите абсолютно безпечний в експлуатації дисплей.