ПАРАМЕТРИ ЕФЕКТИВНОГО LED ТАБЛО

Ефективність світлодіодного дисплея залежить від його видимості потенційним клієнтам, області покриття. Чим більша кількість споживачів побачить інформацію на екрані, тим більше клієнтів ви отримаєте. Але при цьому вимагається знати, яке рекламне табло виявиться помітним для перехожих. На це впливає цілий ряд чинників:

  • розміри устаткування;
  • висота установки дисплея;
  • відстань від глядача до лед панелі;
  • колір повідомлення.

РОЗМІРИ ЕКРАНУ ТА КОЛІР ТЕКСТУ ВЗАЄМОЗВ’ЯЗАНІ

При виборі кольору рекламного повідомлення вимагається враховувати не лише естетичну складову, але і відстань між людиною, екраном, зоною покриття. У кожного кольору свій рівень помітності. Наприклад, червоні відтінки видно здалека, легко привертають увагу споживачів.

Що стосується розміру табло, чим далі воно встановлене від місця, звідки стануть читати інформацію люди, тим більше він має бути. Розмір шрифту теж має бути таким, щоб слова були виразно видні із зручного читачеві відстані. При обчисленні мінімальної висоти led панелі для вибору кольору потрібно використати формулу і колірний коефіцієнт.

H=L*K, де

H – необхідна висота символу (мінімальне значення);

L – відстань до світлодіодного екрану від зони покриття;

K – колірний коефіцієнт.

Значення колірного коефіцієнта:

  • червоний, зелений – 2;
  • жовтий, білий – 2,1;
  • синій – 2,2.

РОЗМІРИ РЯДКА, ЩО БІЖИТЬ

Який виявиться довжина рядка, залежить від того, яку інформацію стане відтворювати екран. Практика показує, найзручніше для читання рядки, що біжать, одночасно містять 10 − 12 знаків.

Різні види шрифтів мають різні пропорції символів по висоті, ширині. Це потрібно враховувати, вибираючи шрифт, яким стане писатися рекламне оголошення.

РАДІ З ВИБОРУ ЛЕД ПАНЕЛІ

Вибираючи екран для головної вивіски, не варто економити. Якщо купити занадто маленький дисплей, він може виявитися непоміченим перехожими. Бажано, щоб екран-вивіска був не менше 1 кв. м.

При купівлі рекламного екрану, треба звертати увагу на колірність. Краще, щоб він був повнокольоровим. Реклама на такому дисплеї виглядає ефектніше.

Якщо ви не знаєте, якій вибрати світлодіодний екран, наші менеджери допоможуть підібрати дисплей, який підійде для ваших цілей. Вони підберуть устаткування, яке стане ефективною, привертаючою увагу споживачів вивіскою, що біжить рядком, рекламним табло для установки на фасаді.