ТРИ КРАЩИХ LED ПРОДУКТУ

Гравцям бізнесу, які хочуть представити споживачам свою інформацію в максимально ефектному виді, варто подумати про придбання світлодіодного устаткування. Його перевага – підходить для реклами будь-якого бізнесу : компанії, заклади живлення, супермаркету, салону краси. Види світлодіодного устаткування:

  • медіастойка;
  • медіаекран;
  • led екран.

МЕДІАСТОЙКА

Медіастойка – мобільне устаткування невеликого розміру. Вона підходить для показу корисною відвідувачеві кафе, організації або магазину інформації: прайса на послуги, меню, діючих акцій. Власник може робити зміни у відеоряду, настроювати зернистість картинки.

ПРОЗОРИЙ МЕДІАЕКРАН

Це прозорий екран, на якому транслюється відео. Перевага устаткування – футуристичний зовнішній вигляд. Виглядає воно ефектно, привертає увагу споживачів. При цьому медіаекран не заважає огляду з приміщення, створюючи відчуття відкритого простору.

LED ЕКРАН

Світлодіодний екран – універсальне обладнання. На ньому можна показувати різну інформацію – відеоролики, інформаційні повідомлення, транслювати TV. Ще одна особливість led екранів – можливість установки в приміщеннях з «рухомими» стінами.

За своїм типом світлодіодні екрани можуть бути вуличними і для приміщень. Залежно від моделі вони мають різний крок пікселя – параметр, що відповідає за чіткість і якість картинки.

Узагальнюючи інформацію про led екран, це устаткування, яке легке в управлінні і дозволяє оновлювати і настроювати рекламу за бажанням користувача.

Наша компанія “Укрсвітлодіод” − виробник лед екранів різних видів. По вашому замовленню ми проведемо складання і установку зовнішніх і внутрішніх дисплеїв. Для замовлення світлодіодного устаткування зв’яжіться з нами по телефону або через сайт. Також ви можете отримати консультацію менеджера, якщо у вас є питання за характеристиками і можливостями led екрану.