LED ЕКРАН – ДОМАШНІЙ КІНОТЕАТР

Відвідувачі кінотеатру після перегляду фільму виходять із залу, зарядившись позитивними емоціями. Ось тільки відвідування подібних місць розваг не завжди можливо. Наприклад, на час карантину введені обмеження на відвідування розважальних місць. Щоб насолоджуватися якісним показом фільмів будинку, без сторонніх, що заважають насолодитися дією на екрані, можна використати світлодіодне устаткування, яке пропонує наша компанія.

ЧИМ ПРИМІТНИЙ LED ЕКРАН

Використання як телевізор для домашнього кінотеатру led екранів стає все популярніше. Завдяки якості устаткування глядач отримує чітку картинку з яскравими, насиченими кольорами, яка не поступається тією, що можна побачити при перегляді фільму в залі кінотеатру. Розміри лед панелі можуть бути різними. Звертаючись в нашу компанію, ви замовите устаткування, яке підійде по габаритах для кімнати вашого будинку або квартири. Світлодіодні екрани, вироблювані в нашій компанії, здатні розпізнавати файли різного формату – відео, аудіо. Управління устаткуванням просте, для того, щоб їм управляти, не потрібно спеціальні навички.

ДЛЯ ЧОГО МОЖЕ ВИКОРИСТОВУВАТИСЯ ДОМАШНІЙ КІНОТЕАТР

  • для перегляду фільмів у будинку;
  • для проведення презентацій в офісі;
  • для проведення лекцій, семінарів, конференцій.
Дозвольте собі дивитися улюблені фільми в хорошій якості у себе удома. Купіть світлодіодний екран для установки у себе в квартирі. Для цього зв’яжіться з нашою компанією, подзвонивши до нас в офіс по телефону. Менеджер прийме заявку, дасть консультацію, порадить, з якими характеристиками замовити світлодіодний екран, щоб його розміри, яскравість, крок пікселя і дозвіл були достатніми для вашого приміщення. Також співробітник компанії погоджує з вами терміни постачання і монтажу устаткування.