LED ЕКРАН ДЛЯ ВИСТАВКИ

Кожен учасник виставки усіма силами намагається притягнути увагу відвідувачів заходу до свого павільйону. Світлодіодний екран − легкий спосіб досягти поставленої мети. Один або декілька екранів можуть перетворити виставковий стенд на медійний простір, який стане для аудиторії джерелом натхнення, вибуху емоцій.

ПЕРЕВАГИ ВИКОРИСТАННЯ ЛЕД ЕКРАНУ НА ВИСТАВЦІ

  • Можливість швидко притягнути увагу аудиторії до товару.
  • Здатність розкрити повну інформацію про продукцію у вигляді роликів, статичних, динамічних зображень.
  • Завдяки тому, що можна створити led панель будь-якого розміру, вийде розмістити її у будь-кому по площі павільйоні.

ВИБЕРІТЬ ЕКРАН З ВІДПОВІДНИМИ ХАРАКТЕРИСТИКАМИ

Наша компанія “Укрсвітлодіод” – виробник світлодіодних екранів. За замовленням клієнта ми виготовимо панель потрібного розміру, з потрібними технічними характеристиками. Ми пропонуємо интерьерные дисплеї, що мають яскравість від 1500 до 4000 кд/кв. м, зовнішні – 4000 – 6000 кд/кв. м. Адже виставки проходять не лише в приміщенні, але і на вулиці. Зовнішні моделі екранів мають захист від опадів, пилу.

Важливий параметр вибору лед устаткування – крок пікселя. Він визначає, наскільки деталізованою, чіткою вийде картинка. У зовнішніх моделей крок пікселя – 4-10 мм, у внутрішніх – 1,5 – 5 мм Чим ближче до екрану стануть знаходитися глядачі, тим меншим має бути крок.

Якщо ви хочете придбати світлодіодний єкран для виставки, зв’яжіться з нами. Співробітники компанії допоможуть вам в підборі устаткування, вони вам порадять екран, який оптимально підійде під ваші завдання і місце розміщення.