НЬЮ-ЙОРК СТОЛИЦЯ LED ЕКРАНІВ

Нью-Йорк – знамените американське місто, яке ніколи не спить, а його сяючі вогні створюють враження практично повної відсутності ночі. На великих проспектах постійно горять і мерехтять світлодіодні екрани, на яких транслюється реклама, що заманює городян, гостей Великого Яблука. Сьогодні Нью-Йорк можна сміливо назвати рекламною столицею, більше того – містом, де постійно працюють led дисплеї. Вони тут знаходяться всюди – на фасадах будівель, автомобілях таксі, дахах будинків. Таке широке використання лед технологій не викликає здивування. Адже світлодіодні панелі – не лише сучасне, це зручне в розміщенні устаткування.

ПЕРЕВАГИ ЛЕД ДИСПЛЕЇВ

  • Можливість трансляції динамічних зображень.
  • Устаткування встановлюється на будь-які поверхні – стіни, вигнуті козирки, колони.
  • Споживання невеликої кількості електричної енергії.
Прогулявшись по вулицях Нью-Йорка, можна помітити, що на led екранах транслюється різна інформація – реклама, розважальний контент. На усе це звертають увагу городяни, що поспішають у справах, дозвільно гуляючі туристи. Інакше і бути не може, адже компанії, що встановлюють на будівлях світлодіодні панелі, підходять до розміщення устаткування і показу на нім інформації творчо. Результат такого підходу – гармонійно виглядаючі екрани. Дивлячись на них, створюється враження, що власники дисплеїв змонтували їх, домовившись між собою. Настільки цілісну картину створює встановлене на вулицях світлодіодне устаткування.

АМЕРИКАНСЬКИЙ НЬЮ-ЙОРК У ВАШОМУ МІСТІ

Щоб побачити приголомшливий розважальний ролик або захоплюючу рекламу на світлодіодному екрані, не треба перетинати океан і їхати в Сполучені Штати. Сьогодні кожен може створити маленький Нью-Йорк у своєму закладі або компанії. Все, що вимагається для цього, − придбати і встановити led панель, придумати цікаві ролики, які на ній показуватимуться. Наша компанія випускає світлодіодні екрани, які по перенесенню кольорів, якості складання нічим не поступаються зарубіжним аналогам. Зате у нас можна купити лед устаткування дешевше, ніж у іноземних виготівників. Зв’яжіться з представником нашої компанії, якщо хочете придбати продуктивне і довговічне світлодіодне устаткування. Менеджери допоможуть вам з підбором екрану, а досвідчені монтажники проведуть його установку.