LED ЕКРАН 2 НА 4 М

Світлодіодні екрани розміром 2х4 м − популярний варіант для трансляції реклами і ходу заходів. Вони можуть бути зовнішніми або внутрішніми. Вуличні моделі встановлюються на фасадах будівель або металевих стойках, мають герметичний корпус, що надійно оберігає модулі і інші електронні комплектуючі пристрої від вологи і вогкості. Вони мають IP клас захисту 65 від негоди. Внутрішні моделі призначені для монтажу в сухих приміщеннях.

LED екран 2х4 ціна

Залежно від моделі екрану в нього будуть встановлені різні світлодіоди з різним кроком пікселя, тому і ціна буде різною.

 

Виготовляємо LED екрани 2х4 будь-яких видів і характеристик.

 

Для вуличного екрану використовуються світлодіоди підвищеної яскравості, щоб інформація яка показується була видна при попаданні на нього прямих сонячних променів. Яскравість таких панелей складає 5000 – 8000 кд / кв. м.

 

Встановлені в інтер’єрні моделі світлодіоди розраховані на показ зображень в умовах природного і штучного освітлення. Яскравість такого екрану знаходиться в межах 1000 – 4000 кд / кв. м.

 

Ще одна відмінність світлодіодних панелей – крок пікселя. У інтер’єрних екранах 2х4 він може становити 1,5 – 5 мм, для зовнішніх 5 – 10 мм. Від кроку пікселя залежить якість і чіткість зображення. Через те, що у інтер’єрних моделей крок пікселя менше, вони дозволяють показувати більш деталізовані зображення, ніж зовнішні.

 

Інші важливі характеристики:

  • Оптимальна дальність видимості. Для панелі 2 на 4 м вона становить до 80 м (площа табло множиться на 10).
  • Максимальна дальність видимості. Це параметр обчислюється за формулою оптимальна дальність х 2. Для екрану 2х4 м вона становить 160 м.

Потрібно відзначити, що дисплеї такого розміру проглядаються досить добре.

Led екран 2х4 купити з потрібними характеристиками

Світлодіодний екран: виготовлення вимагає знань і досвіду. Щоб придбати лід панель з оптимальним кроком пікселя, потрібно точно визначитися з тим, для чого і як він буде використовуватися. У наших фахівців ви можете отримати розгорнуту консультацію, ми відповімо на всі ваші запитання і підберемо варіант з кращими характеристиками і невисокою ціною. Телефонуйте!