ЕКРАНИ ДЛЯ ВІТРИН

Вітрина є обличчям будь-якої торгової точки. Саме вона заманює покупців своєю яскравістю і привабливим виглядом. Багатьом людям подобається розглядати вітрини, прогулюючись уздовж магазинів, і інформація на ЛЕД-экране не залишиться непоміченою. Тим паче, що вона на відміну від вивіски, знаходиться прямо на рівні очей людини.

 

Виготовляємо екрани для вітрин будь-яких видів і розмірів.

Екрани для вітрин купити за доступними цінами

LED- екрани завдяки своїй визначності і великому об’єму інформації набувають усе більш широкої популярності. Покупців притягає активна динаміка і яскравість рекламного матеріалу, стимулюючи на придбання товарів. Окупність такої вітрини досить швидка.

Компанія РСТ пропонує екрани за вигідною вартістю. Ми збираємо такі дисплеї з надійних, перевірених комплектуючих, що пройшли перевірку тестування перед установкою. У нас багаторічний досвід і сотні виконаних проектів.

Екрани для вітрин ціна та переваги

Така продукція має ряд достоїнств:

  • ергономічна – займає мінімум місця;
  • економічна – споживає малу кількість електроенергії;
  • довговічна – надійність і легкість в обслуговуванні дозволяє служити довгий час;
  • ефективна – LED-вітрина притягує увагу покупців, мотивуючи їх на придбання.

Світлодіодні екрани, ціна на які демократична і розумна, представляє компанія Укрсвітлодіод. Ми пропонуємо високу якість і широкий асортимент. Якщо вам потрібний LED відеоекран на вітрину, менеджери нашої організації нададуть усю необхідну інформацію і підберуть оптимальний варіант. Дзвоніть нам – зробіть свій бізнес ще успішнішим!