ГАРАНТІЙНИЙ СЕРВІС

Світлодіодні екрани – устаткування, яке періодично, як і будь-яка техніка, вимагає сервісного і гарантійного обслуговування. Наша компанія – виробник відеодисплеїв. Це дозволяє нам гарантувати клієнтам якість продукції, що поставляється. Також ми надаємо послуги обслуговування куплених у нас led екранів.

На усю продукцію наша компанія дає гарантію 12 місяців. Також ми надаємо послуги постгарантійного ремонту придбаних у нас дисплеїв. Гарантію ми надаємо не лише на саме устаткування, але і на виконувані нашими майстрами роботи – складання і установку.

Гарантійне обслуговування:

  • ми зобов’язуємося усувати усі несправності продукції за власний рахунок за умови виконання правил експлуатації товару покупцем;
  • гарантійне обслуговування надається клієнтові за умови проведення настановних і пуско-налагоджувальних робіт співробітниками нашого підприємства;
  • устаткування повинне проходити техобслуговування кожні 6 місяців з моменту продажу.

Якщо ви хочете уточнити якісь моменти гарантійного та постгарантійного сервісу придбаних у нас світлодіодних екранів, зв’яжіться з нами по телефону. Менеджер компанії дасть вам повну консультацію.