РЕЖИМ СКАНУВАННЯ LED ЕКРАНУ

У кожного led екрану свої показники споживання електричної енергії і яскравості. Залежать вони від режиму сканування, тобто від того, як запалюється дисплей або модуль. У лед модулі знаходяться мікроконтроллери, до них приєднують мікрочіпи. Вони управляють світлодіодними лініями, які приєднані до діодів. Скануючий режим визначить, яка кількість світлодіодних ліній стане горіти в певний час. У кожного чіпа 16 контактів, тому він здатний управляти тільки 16 led діодами.

На що впливає режим сканування:

  • витрати електроенергії;
  • рівень яскравості;
  • частота оновлення картинки.

Чим нижче показник сканування, тим менше частоти оновлення, витрати енергії, яскравість. Тому при виборі лед дисплея важливо обертати увагу на цей показник сканування залежно від умов, в яких стане працювати світлодіодне устаткування, і мети, встановленої покупцем. Нині режим сканування 1/16 вважається оптимальною серединою для середньостатистичного екрану: з одного боку немає перевитрати електроенергії, з іншою досить висока яскравість зображення. Але цей показник не використовується в усіх випадках.

Співробітники нашої компанії готові надати вам допомогу у виборі led екрану, підібрати дисплей, який підійде вам для вирішення поставлених завдань і буде економічним в експлуатації. Зв’яжіться з нами по телефону або відправте повідомлення через сайт, в якому напишіть свої питання.