СВІТЛОДІОДНИЙ ЄКРАН МИКОЛАЇВ

Світлодіодні панелі – сучасне устаткування для показу реклами. Їх переваги – висока чіткість передаваного зображення, відмінна видимість при будь-якому освітленні, можливість експлуатації практично за будь-яких кліматичних умов. Крім того, устаткування відрізняє тривалий термін служби – 100000 годин при безперервній роботі.

Види лед екранів

За місцем установки led панелі діляться на вуличні і интерьерные. Зовнішні мають корпус із захистом IP65, що оберігає внутрішні елементи пристрою від дії вологи і вогкості. Працювати вуличні моделі можуть при температурі від – 40 до + 50 °C. Интерьерные панелі призначені для установки в приміщеннях.

Світлодіодний екран Миколаїв ціни

Вартість відеоустаткування залежить від його технічних характеристик:

  • Яскравість. У внутрішніх устроїв вона знаходиться в межах 1500 – 4000 кд/кв. м, у зовнішніх − 4000 – 9000 кд/кв. м
  • Крок пікселя. Чим він менший, тим вище чіткість зображення. Крок пікселя у вуличних моделей – 5 – 30 мм, у интерьерных – 1,5 – 5 мм
  • Колірність. У відеоустаткування можуть бути встановлені модулі з повнокольоровими світлодіодами або що горять тільки якимсь одним відтінком. Повнокольорові світлодіоди передають більше 16 мільйонів колірних відтінків.

Світлодіодний екран Миколаїв купити

Компанія “Укрсвітлодіод” займається виробництвом лід екранів різних моделей. І ми пропонуємо організаціям Миколаєва та області виготовлення рекламних панелей на замовлення. Звертаючись до нас, ви придбаєте екран, який матиме технічні характеристики, оптимальні для трансляції реклами потрібного вам виду.

Своїм клієнтам ми надаємо повний комплекс послуг від консультації до виробництва та установки устаткування. На led дисплеї, що поставляються, і проведені роботи надається гарантія.