СВІТЛОДІОДНИЙ ЕКРАН 1,5х2 м

Невеликий екран розміром 1,5х2 м випускається в двох варіантах – для установки на вулиці, в приміщенні. Це устаткування часто використовується магазинами, торговими мережами для трансляції реклами своїх товарів і розпродажів. Світлодіодні панелі встановлюються у вітринах, на фасадах. Своєю яскравістю вони привертають увагу потенційних покупців. Також невеликі led табло можуть використовуватися караоке-клубами для трансляції роликів і текстів пісень, готелями, які на них показують інформацію про свої номери, послуги. 

ПРИЧИНИ СВІТЛОДІОДНИЙ ЕКРАН 1,5Х2 М КУПИТИ

  • Ліквідність. Це ефективне рекламне устаткування, тому швидко окупається.
  • Компактний розмір пристрою полегшує перевезення і встановлення на нове місцеположення при необхідності.
  • Невелика вага. При установці на стіну не робить на неї значного навантаження.
  • Доступна вартість.

 

Виготовляемо світлодіодні рекламні єкрани 1,5х2 м будь-яких видів.

 

Крок пікселя лед панелі площею 3 кв. м залежить від її моделі. Интерьерные мають крок – 3 – 5 мм, зовнішні – 5 – 8 мм Незалежно від типу табло показують зображення високої чіткості.

Устаткування розраховане на показ інформації з невеликої відстані – до 25 – 30 метрів. Мінімальна відстань до екрану для комфортного для очей прочитування інформації при кроці пікселя 3 мм складе 2 метри. При кроці 6 мм – 6 м. Це необхідно враховувати при виборі світлодіодного устаткування і місця його установки.

ЯКА НА СВІТЛОДІОДНИЙ ЕКРАН 1,5Х2 М ЦІНА

Від чого залежить вартість світлодіодного устаткування:

  • Тип пристрою – для установки на вулиці, в приміщенні. Зовнішні моделі дорожче із-за наявності вологозахисного корпусу.
  • Кроку пікселя. Чим він менший, тим дорожче лід панель.
  • Способу управління. Екраном можна управляти через комп’ютер по мережі LAN, через Wi – Fi, через мережу GSM.

Якщо ви вирішили придбати для свого магазину, готелю або караоке-бару світлодіодний led екран 1,5х2 м, але сумніваєтеся у виборі, звернетеся в компанію “Укрсвітлодіод”. Фахівці підберуть вам лед табло з відповідними технічними характеристиками.