Параметры экрана

САМІ ВАЖЛИВІ ПАРАМЕТРИ ЕКРАНУ

Для позначення світлодіодів використовується абревіатура LED. Світловим діодом називають джерело штучного світла, що володіє в порівнянні з лампами розжарювання такими плюсами, як довгий експлуатаційний термін, відсутність нагріву під час роботи, низький вжиток енергії. Основа світлодіода – хімічна сполука, яка використовується для проходження струму. Від того, яка основа встановлена в LED діод, залежить його колір. Плюс світлодіодів – можливість свічення будь-якими відтінками.

При виробництві світлодіодних екранів використовуються діоди:

  • червоний;
  • синій;
  • зелений;
  • жовтий;
  • білий
  • rgb.

Також використовуються різні з’єднання даних забарвлень. Червоний, зелений, синій (rgb) – основні кольори светоїзлучающих діодів повнокольорових екранів, з них складаються пікселі.

LED ПІКСЕЛЬ

Піксель – найдрібніший елемент будь-якого дисплея, це точка, яка світиться на екрані. При горінні світлом пікселі утворюють зображення. Складатися вони можуть з різного числа світових діодів. Саме з led пікселів складаються сучасні екрани різних видів.

КРОК ПІКСЕЛЯ

Відстань між центрами тих, що стоять рядом крапок називають кроком пікселя. Чим меншим воно буде, тим більше чітким буде зображення, що показується на дисплеї.

РОЗДІЛЬНА ЗДАТНІСТЬ ЄКРАНУ

Кількість пікселів, які містить екран, називають його роздільной здатністю. Чим більше число пікселів вміщається в дисплей, тим більше інформації він передасть. Виробники вказують роздільну здатність у вигляді позначення «висота * ширина». Щоб взнати, яка кількість пікселів поміщається на дисплеї, потрібно помножити заявлені виготівником значення.

ЯСКРАВІСТЬ

Яскравість – технічний параметр діодного екрану, вимірюваний в кд/кв. м. Залежно від значення цього параметра картинка на дисплеї буде добре видимою при штучному освітленні приміщення, в сонячну, похмуру погоду. Яскравість є важливим параметром вибору світлодіодного дисплея, оскільки саме від неї залежить комфорт прочитування інформації з пристрою.

КУТ ОГЛЯДУ

Кут огляду – максимальний кут, з якого користувач бачить картинку на екрані без її спотворення і з нормальним перенесенням кольорів. Це один з основних критеріїв при виборі електроніки покупцем. Кути огляду різних пристроїв значно відрізняються, оскільки техніка різних видів виконує завдання, що відрізняються. Але потрібно враховувати і такий факт, що оглядовий кут може змінюватися під впливом зовнішніх чинників:

  • освітленість на вулиці;
  • темний або світлий час доби.

Під впливом цих чинників кут огляду може зменшуватися або збільшуватися. Світлодіодні екрани з великим кутом огляду вмонтовуються на вулицях, в суспільних місцях з великою прохідністю, на фасадах торгівельних комплексів. На концертних майданчиках, де потрібно привернути увагу глядачів до шоу, використовуються дисплеї з вузьким оглядовим кутом.

Наша компанія допоможе вам підібрати потрібні характеристики світлодіодного екрану. Для цього подзвоните або напишіть нам. Менеджери проконсультують вас, підберуть відповідне устаткування.