LED ЄКРАНИ ВІДДАЛЕНОГО УПРАВЛІННЯ

Технології, пов’язані з управлінням і розміщенням реклами, постійно удосконалюються. Одна з останніх розробок – сервіс, який дає можливість управляти рекламними об’єктами на відстані. Завдяки ньому управляти, а також обслуговувати вуличну рекламу стало простіше і дешевше.

ЯК ПРАЦЮЄ ДИСТАНЦІЙНЕ КЕРУВАННЯ

З появою такої системи стало можливо контролювати скроллерни системи видалено за рахунок під’єднування до хмарної мережі. Наприклад, був проведений монтаж декількох світлодіодних екранів в межах одного міста. До цього на обслуговування рекламних носіїв доводилося нести істотні витрати, потрібно було витрачати час на перевірки пристроїв, задіяти на виїзди майстрів. При цьому необхідно було залучати до обслуговування рекламних установок кваліфікованих працівників. Сучасні системи працюють по-іншому, досить натиснення кнопки на смартфоні або клавіші клавіатури комп’ютера, щоб виконати наступні завдання:
  • Побачити інформацію про розміщення екранів через онлайн-карти. При цьому можна об’єднувати світлодіодні установки за різними критеріями, наприклад, по місцю розташування або назві.
  • Своєчасно отримувати повідомлення про помилки, виникненні неполадок рекламного носія по електронній пошті або sms. Така можливість забезпечує скорочення кількості виїздів майстрів для перевірки стану екранів.
  • Одночасне налаштування усіх доступних систем. Це можна зробити в особистому кабінеті хмарного сервісу. У нім є уся інформація про параметри систем і їх функціонал. Також можливості сервісу дозволяють отримати дані тільки по якійсь одній вибраній рекламній установці, з’ясувати, скільки контенту на ній розміщений. Дані про покази кожного блоку реклами, часу, який вона займає, аналізуються в автоматичному режимі. За бажанням користувач може змінити налаштування системи, призупинити її роботу, запустити наново.
  • Зрозумілий інтерфейс сервісу дає можливість швидко і легко знаходити потрібні відомості.
  • Хмарний сервіс дозволяє забезпечити контроль оплати за показами реклами. У кабінеті показується, коли були отримані гроші.

ПЛЮСИ І ОСОБЛИВОСТІ СИСТЕМИ

При використанні видаленої системи управління знижуються витрати, які доводиться нести при виїзді робітників на місце, де встановлений світлодіодний екран. В середньому в тиждень доводиться витрачати до 35 годин, щоб об’їхати і оглянути рекламні конструкції. За рахунок використання сервісу витрати скорочуються. За рахунок чого це відбувається – при появі інформації про неполадки оператор видалено перезапускає робочу систему, і тільки коли неполадка в результаті перезавантаження не була усунена, майстри виїжджають на об’єкт.

один плюс від впровадження системи дистанційного керування – зниження витрат на навчання майстрів. Раніше фахівцям вимагалося вчитися, щоб усувати несправності скроллерных систем. Тепер настроювати систему треба тільки тоді, коли її запускають вперше. Фахівцям не доводиться витрачати час на її перепрограмування.

Управління рекламними установками за допомогою сучасних хмарних технологій забезпечує надійний контроль стану вуличних рекламних носіїв. Нові системи і сервіси дозволяють компаніям значно економити фінанси на обслуговуванні устаткування, спрощують роботу співробітників компанії, якій належать світлодіодні екрани.

Наша компанія пропонує широкий вибір led устаткування для показу зовнішньої реклами. Зв’яжіться з нами, якщо хочете придбати світлодіодні екрани. Наші співробітники підберуть для вас відповідний варіант лід панелі.