LED ЕКРАН 1Х1

Світлодіодні панелі 1х1 м встановлюються як на вулиці, так і усередині приміщень. Вони підходять для показу рекламних роликів, анонсів нової продукції, інформаційних оголошень. Установка такого екрану обходиться відносно недорого. Устаткування часто можна побачити у бутиках, туристичних компаніях, готелях, бізнес-центрах, ресторанах і кафе. Їх встановлюють у вітрини, на стіни приміщень.

ВИБЕРІТЬ, ЯКИЙ LED ЕКРАН 1Х1 М КУПИТИ

Зазвичай світлодіодний екран площею 1 кв. м має наступні технічні характеристики:

  • Крок пікселя – 1,5; 2; 2,5; 3, 4, 5 мм. Розпад трансльованого на дисплеї зображення на окремі світлодіоди відбувається на відстані от 0,5; 1; 1,5; 2; 3; 4 м відповідно. Якість картинки висока. На зображенні добре видимі навіть найдрібніші елементи.
  • Використовувані світлодіоди – SMD.
  • Колірність. Це в основному повнокольорові моделі, здатні відображати до 16,7 мільйонів відтінків.
  • Яскравість – від 1000 кд/кв. м. Зображення добре видно при світлі освітлювальних приладів, денному світлі.
  • Клас захисту − IP43 або IP65.
  • Робоча температура – 0…+50 °C для внутрішніх і – 40…+50 °C для вуличних.

Виготовляємо світлодіодні рекламні екрани будь-яких видів і розмірів.

 

LED ЕКРАН 1Х1 М: ЦІНА ЗА УСТАТКУВАННЯ

Вартість лед панелі залежить від її технічних характеристик. Основний параметр, що визначає ціну устаткування − крок пікселя. Чим він більший, тим дешевше екран. З яким кроком пікселя вибрати led панель, залежить від місця її установки, відстані, з якої прочитуватиметься інформація.

Щоб придбати світлодіодний led екран 1х1 м з оптимальним кроком пікселя, скористайтеся допомогою фахівців компанії “Укрсвітлодіод”. Для цього подзвоните в офіс нашого підприємства і повідомите менеджера, для яких цілей ви хочете купити відеоустаткування. Вам допоможуть підібрати led екран, відповідний для вирішення завдань, що стоять перед вами.