СВІТЛОДІОДНИЙ ЕКРАН 9х6 М

Led екрани 9х6 м – обладнання, яке встановлюється на фасадах будівель, білбордах. Воно підходить для використання торговими центрами, великими організаціями, які набувають широкоформатні світлодіодні табло для показу рекламних та інформаційних роликів. До лед екрану може приєднуватися аудіо обладнання, що забезпечує звуковий супровід трансльованої реклами.

ЯКИЙ СВІТЛОДІОДНИЙ ЕКРАН 9Х6 М КУПИТИ

Лед панелі розміром 54 кв. м найчастіше робляться методом кабінетного складання або складання частинами. Це дозволяє легко доставляти і переміщати широкоформатні екрани з місця на місце. Кожен кабінет має свій окремий корпус, в якому встановлені світлодіодні модулі і інша електроніка.

Крок пікселя в таких екранах 8 − 12 мм, частіше всього 10 мм. Він забезпечує комфортне для очей прочитування тексту і перегляд відео. Рекомендована мінімальна дистанція перегляду для пристроїв з кроком пікселя 10 мм – від 8 м. Від того, яким буде крок пікселя, залежить чіткість картинки. Чим він менший, тим краще зображення. Дальність видимості дисплея розміром 9х6 м складає більше 500 м.

У такі зовнішні панелі встановлюються кольорові світлодіоди, здатні передавати більше 16 млн. відтінків. Кут огляду устаткування – в середньому 130 – 140°. Яскравість led панелі знаходиться в межах 6500 – 9000 кд/кв. м.

Виготовляємо світлодіодні рекламні єкрани будь-яких видів і розмірів.

ЯКИЙ БУДЕ НА СВІТЛОДІОДНИЙ ЕКРАН 9Х6 М ЦІНА

На вартість лед панелі впливають декілька чинників:

  • крок пікселя;
  • тип складання;
  • спосіб управління (через комп’ютер, пульт управління, Wi – Fi).

Якщо ви вирішили придбати led екран розміром 9х6 м , але сумніваєтеся у виборі моделі, яка матиме потрібні для реалізації ваших завдань технічні характеристики, звернетеся по допомогу до фахівців компанії “Укрсвітлодіод”, які вас проконсультують, допоможуть підібрати відповідне устаткування.